Wpis z mikrobloga

@SScherzo: Czyli jednak nie zaprzeczysz. Nie wiem jak w przypadku Roniego (nie znam go osobiście), ale np Holly zaczął modyfikować w ten sposób swoje ciało gdy rozpoczęły się problemy z rodzicami. Znam też inne osoby które modyfikują swoje ciała i każda z nich jest na swój sposób skrzywdzona przez rodzinę.
@Nekron: Roni to teraz płeć żeńska :)

na pewno wiele osób zmodyfikowanych może mieć problemy ze sobą, ale nie jest to regułą. różne są przyczyny, dla których ludzie się decydują na takie zabiegi. niektórzy w ten sposób leczą kompleksy, dla innych jest to po prostu rodzaj ekspresji tak samo jak farbowanie włosów albo malowanie sobie oczu.
@SScherzo: Tak jak pisałem, nie znam jej osobiście. :) Podejrzewam że ani Ty ani ja nie znamy osoby która robiła by tak poważne modyfikacje ciała z powodu ekspresji. Mimo wszystko program jest ciekawy, zaraz obejrzę cały.
@Clarence_McKenah: siebie. jest to dla wielu ludzi rodzajem sztuki.

@Nekron: miałam okazję poznać Roni osobiście, ale ciężko mi dokonać analizy psychologicznej na podstawie jednego spotkania skupionego na przekłuwaniu ciała :) jestem zresztą daleka od oceniania ludzkiej psychiki na podstawie tego, czy mają piercing, tatuaż czy skaryfikację.
@ktoosiu: no cóż, dla mnie nie wszystkie formy modyfikacji ciała są estetyczne, więc sama też bym sobie nie zrobiła wielu rzeczy. split tongue albo implanty mnie nie kręcą, ale jeśli ktoś lubi, to jego sprawa. suspension też jest dla mnie czymś odległym w sferze zainteresowań, ale podejrzewam, że to ciekawe doświadczenie.
@SScherzo: o ile sama Roni, jak z reszta powiedziała robi to co lubi i jeszcze na tym zarabia to wszystko jest ok. Ciekawa postać, może nie w sensie estetycznym (wg mojego gustu), mimo to ogromne propsy za odwagę i pewnosc siebie. Ale jak widze ze ktos upuszcza sobie krew i nią maluje to wymiekam, musialem wyłączyć ten materiał.