Wpis z mikrobloga

@kitanop: Tak jak napisałem, mam kasę a właściwie vouchery na amazon. nic z tym nie zrobię, musi być amazon. Może być europejski, ale wtedy jestem sporo w plecy (np. 400gbp zamiast 800usd).
  • Odpowiedz
@kitanop: Trochę mnie to męczy właśnie. niby jest wersja parę dolców droższa z gwarancją, ale nie widzi mi się wysyłanie sprzętu gdyby coś rypło. Pewnie bym to olał i serwisował sam. Zresztą, pomijając urazy mechaniczne, co tu się może popsuć...

Wersja europejska, np z de albo uk wychodzi mi dużo drożej, na promo nie poczekam bo mam czas na decyzję do końca grudnia :/ taki prezent od firmy, super.
  • Odpowiedz
@banannq: zdecydowanie poręczniejszy i mniejszy a rozmiar wyswietlacza tez 5,2 cala. 1GB mniej ramu ale nie wiem czy odczujesz to podczas normalnego użytkowania, bateria w jednym i drugim bardzo dobra, cena to już zdecydowana korzyść G2
  • Odpowiedz
@Exclusive: G2 fuj ? 2 tygodnie z nim chodzę i nie jest fuj, raczej dobry w #!$%@?. Wyświetlacz, bateria, aparat. Fanboyem nie jestem ale jak na razie nie mam się do czego przyczepić
  • Odpowiedz
@lucknh: no nie wiem. czemu nie g3? cenowo jest chyba nawet niżej niż z3. ale i tak mam większą ochotę na soniaka. Generalnie mój father nosi xperia z, trochę mi robi ból dupy, bo ma specyfikację podobną ale minimalnie lepszą niż mój sgs3. no i ta wodoszczelność...
  • Odpowiedz
@banannq: oczywiście że g3 lepszy, tylko jak dla mnie to już nie jest telefon tylko tablet. Do mojej kieszeni ledwo wlazł, bałbym się usiąść na krześle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to nie ma dla ciebie znaczenia to bierz Samsunga Note 4
  • Odpowiedz
@lucknh: samsungowi podziękuję, parę strzałów w stopę u mnie zaliczyli. Ostatecznie bym wziął note4 ale trochę za drogi i za mało różnic w stosunku do 3. note3 z kolei już stary a ciągle trzyma cenę.

@boguchstein: za xiaomi chyba jednak podziękuję, ale pooglądam, dzięki.
  • Odpowiedz