Wpis z mikrobloga

Wchodzę na pocztę, wychodzę i mam na tacy wszystkie polityczne nowinki.

Pytam tych, co to wrzucają na wykop - 3 zdania, reszta artykułu po zalogowaniu na pb.pl - po co robicie tu spam? Czemu admini to olewają? Wykop miał być miejscem, gdzie gromadzą się ciekawostki z sieci a teraz powstaje z niego spamerski serwis informacji politycznej. Ludzie mają radia, telewizory i internety, nie wierzycie? Od tego rankingu się w dupach poprzewracało. 268 pozycji w wykopalisku - ile z nich to czysty spam? Krótka informacja powtarzana wszędzie okraszona potworną ilością linków, skaczących i migających okienek z durną reklamą. Ile w tym wykopalisku jest linków, które nie są maglowane przez media, nie są aktualna polityczną plotą/aferą/informacją? Albo obrazek z mizernym opisem. Niedługo do znaleziska będzie trafiał content z kwejka albo ramówka programu tvp.

#gorzkiezale #kiciochmysli #wykopiedokadzmierzasz
  • 2
@Analityk: zdziwiłbyś się jak nie którzy traktują wykop. Ostatnio się dowiedziałem od pewnego bałwana, że na wykopie nie ja decyduje co się na nim znajdzie. A ja głupi myślałem, że każdy użytkownik po części decyduje co sie na nim znajdzie.