Wpis z mikrobloga

@WielkaPolska: a pdate jest automatyczny? Moge jakos sprawdzic jaka mam wersje? EDIT, sprawdziłem ze 8.1 i też sie grzeje, wiec trudno :/

@magik111: Chyba za mało wiem o tym telefonie jeszcze zeby konkretne potrzeby wymienic, co mnie najbardziej zaskoczylo, to informacje o doreczniu smsa, ktore wyglądaja jak z poprzedniej epoki (dostaje smsa od operatora, ze wiadomosc jest dostarczona xd). Na to masz jakąs apke :D?
  • Odpowiedz
@MilusiMisio: Nigdy nie zrozumiem po co to komu... Przeciez w 99,99999% przypadków sms zostaje dostarczony. :D jedynie co to wycisz konwersacje dla "Operator" i nie bedzie ci brzdękać. W ustawieniach masz pozycje "aktualizacje" sprawdź bo pewnie coś bedzie, tam tez jest opcja automatycznego sprawdzania.
  • Odpowiedz
@magik111: Jak sie jezdzi przez miejsca ze słabym zasięgiem to sie przydaje, wiem czy wiadomość poszła teraz, czy pol godz pózniej. Nie chodzi o brzeczenie, po prostu wygodniej jak przy wiadomosci pojawi sie haczyk, a nie osobna wiadomosc xd. Bardzo mi to przypomina stare nokie wlasnie, gdzie taki system to byl standard :D

Oprogramowanie jest aktualne, takze chyba spoko :d

P.S. Odtwarzacz muzyki standardowy jest dobry? Czy lepiej jakąs apke pobrac?
  • Odpowiedz