Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, może ustalmy tag #pcformatgate w związku z ostatnią aferą z PC Format i Bitdefender 2015 na rok. Wykopało sporo ludu, a na Mirko jakaś cisza. Podobno @yodaa1 naskrobał maila, ale pewności nie ma czy został wysłany, oraz czy wpłynie odpowiedź od nich. Tutaj bym poprosił aby @yodaa1 dał znać pod tym tagiem w razie czego. Wołam także @Krople_do_nosa jako założyciela wykopu.
  • 14
  • Odpowiedz
@Chael: mail poszedł, mogę rzucić screena ze skrzynki z wysłanych. Póki co nie otrzymałem wiadomości. W sumie nie głupi pomysł - jestem ciekaw jak się to dalej potoczy.
  • Odpowiedz
@yodaa1: nie trzeba. Zrozum, że nie mogliśmy mieć pewności co do tego czy poszło ;) Jak się odezwą to daj proszę znać. Ładny cyrk by był, gdyby tak oni rozdawali darmowe kody tak jak zapodał @Dibhala i jeszcze pobierali za to pieniązki ;)
  • Odpowiedz
@Wyrewolwerowanyrewolwer: w PC format był dodany Bitdefender NA CAŁY ROK dla czytelników. Okazało się, że kody aktywacyjne są tylko na 3 miesiące, a kolejne mają się pojawić w następnych miesiącach. @Krople_do_nosa dodał wykop o tym i wysłał do nich maila, tak samo uczynił @yodaa1 i na chwilę obecną cisza. Wykop wszedł z płomieniem.
  • Odpowiedz