Wpis z mikrobloga

@Limitless: Przerwałeś wypowiedź w najciekawszym miejscu! No i co powiedziała? To jest do zbadania, bo ja siedzę wypsikany Armanim czy innym Calvinem Kleinem i kuźwa zawsze miejsce obok mnie jest puste. Może to jest jakaś pierwotna reakcja, która ma mnie zanęcić do zdobycia jej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coś jak z dziewczynami, które w podstawówce kopią lub popychają chłopaków, którzy im się podobają.
  • Odpowiedz
Mam to samo (poza WindowsPhone oczywiście ;p) i generalnie jeśli ktoś koło mnie siada to są to starsze panie. Ale jeżeli już siada obok mnie dziewczyna w okolicach mojego wieku, to w 3 przypadkach na 4 jest to w moim odczuciu bardzo #ladnapani. Możliwe, że kwestia w pewności siebie - starsze panie z reguły są znacznie bardziej otwarte i towarzyskie i nie mają problemów np. z zagadaniem zupełnie obcych osób. A
  • Odpowiedz
@kulmegil: dzisiaj miałem gorszą sytuację. Przysiadła się do mnie laska, zerkała co chwilę, poprawiała włosy itp i dopiero jak wysiadałem zobaczyłem twarz która okazała się bardzo ładna :/
  • Odpowiedz
@darek-kalinowski:

Oj wypraszam sobie - ja tu nawet nic nie musiałem tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obrazek przewijał się w wielu miejscach wielokrotnie, na mirko także. Osadziłem go jedynie w słusznym kontekście ( #windowsphone ). Nie mam pojęcia kto go org. stworzył i dlaczego akurat do kwejka miałbym linkować?

#protip


http://www.wykop.pl/wpis/6129328/


ale jest ryzyko że się narobimy i skończymy z jakimiś 100+ plusami max. Kijowa sprawa...

  • Odpowiedz