Wpis z mikrobloga

Po zakończonej edycji #roknasilowni postanowiłem pokazać małą metamorfozę. Zdjęcie na lewo pokazuje, jak wyglądałem mniej więcej rok temu, a środkowe i prawe to zdjęcia z dziś. Wiem, że przecudnie nie jest, że bociany trza robić, bo tragedia (), ale jakiś progress widać i to cieszy. Wiem, że po roku można znacznie lepiej wyglądać, ale uczciwie mówiąc, nie zawsze udawało się na siłownię chodzić i trzymać dietę, więc no cóż,sam sobie jestem winien. Zobaczymy jaka forma za rok będzie.

#mojaforma #pokazforme
Pobierz s.....k - Po zakończonej edycji #roknasilowni postanowiłem pokazać małą metamorfozę. ...
źródło: comment_Hn8Y8PR7HjTI8ggiDESIdAzAXs6WOVV6.jpg
  • 21
@sirrek: Polecam. Sam to robię, aktualnie chociaż zastanawiam się czy od nowego roku nie robić zwykłej ogólnorozwojówki. Znalazłem sobie taki program na necie:

Założenia treningu:


- Cykl treningowy powinien trwać co najmniej 12 tygodni


- Trening na masę z wolnymi ciężarami


- Progresja ciężaru z treningu na trening (w miarę możliwości - optymalnie jest zwiększać ciężar, wtedy gdy we >wszystkich seriach ćwiczenia, kończymy z maksymalną ilością powtórzeń, np. 4 x [8]
Zobaczymy jaka forma za rok będzie.


@sirrek: Na pewno będzie lepsza ()

Zajebista przemiana, widać że się nie #!$%@?łeś. Aczkolwiek jeśli ćwiczyłeś splitem na początku to nie do końca to było przemyślane. Wskocz czym prędzej na PUSH/PULL/LEGS albo na FBW. Teraz tak, jaki wzrost masa na początku i jak teraz ? Jaki max w WL i Przysiadzie ?
@karolzzr: wzrost 176, rok temu ważyłem 78kg, teraz 67kg (ogólnie zrzuciłem więcej, a teraz znów zacząłem przybierać, ale raczej mięśnie, bo staram czystą dietę z nadwyżką trzymać). Przysiad - 80kg maks (ach te bociany), a WL dawno nie sprawdzałem. Dziś p&p zacząłem.
@Beto: jak zrzucałem kilogramy, to po prostu deficyt kaloryczny wprowadziłem - uciąłem 400-500 kalorii z dziennego zapotrzebowania. Do teog starałem się jeść czysto, pełnowartościowe posiłki (wiadomo, że i tak czasem wcinałem czipsy, pizze czy inne czekolady). Warto jest też zamienić zwykłą kokakole na dietetyczną.
@sirrek: Polecam zmianę splita na klata/biceps , barki/triceps i plecy/nogi + dodatkowy dzień na nogi i brzuch jak się da. U mnie są lepsze rezultaty.
@sirrek: Masz mój typ budowy, i nie podoba mi się nasza klata. :D Nie wiem co zrobić, żeby nabrała ładniejszego kształtu. Powiększyć, czy wręcz przeciwnie, jeszcze tłuszcz wypalić. Przed siłownią też wyglądałem tak samo, masakra.

I nawet gitarujesz... Bracie... :D Wołam @kressska , żeby potwierdziła czy mi się przypadkiem nie wydaje.
@roknasilowni: @sirrek: Jak pisałem, mam ten sam problem (czytaj figurę ;D) co wy cumple, więc i wam powinno pomóc - pompki, pompki i jeszcze raz pompki. Dobijajcie serie na siłowni pompkami, wybierzcie sobie któryś dzień nietreningowy i róbcie wtedy je we wszystkich możliwych konfiguracjach do wyczerpania mięśniowego. Mi dzięki temu ładnie zarysował się cycek u dołu, ta część zaraz przy obojczyku i środek minimalnie też ;)