Wpis z mikrobloga

Przepraszam za długą przerwę już na samym początku mojej muzycznej działalności, ale praca drukarza w okresie wyborczym jak i powyborczym do najłatwiejszych nie należała - zbyt duży nawał pracy, zostawanie po godzinach, nocne zmiany, do tego jeszcze w tym roku moja drukarnia wygrała przetarg na drukowanie kart w całym powiecie, więc sami rozumiecie, a że do tego jeszcze były dwie tury... No ale, dość już tłumaczenia się, bo jak wiemy - winny się tłumaczy.

Adele - Hometown Glory (High Contrast Remix)

Płyta - Hometown Glory (Singiel)

Wydano - 2007

Drum & Base

Utwór ten jest singlem znanej od wielu lat piosenkarki soulowej Adele. Jako, że to singiel, mogła dodać kilka wersji swojego utworu. Jednym z nich jest ten remix, który pomimo swojej typowo rozrywkowej otoczki, nie ujmuje nic samemu głosu piosenkarki. Utwór ten jest dziełem znakomitego walijskiego kompozytora muzyki z wyżej już wymienionego gatunku, który nosi pseudonim High Contrast, zaś sam artysta, w porównaniu do większości przedstawicieli tego typu muzyki rozrywkowej, bardzo poważnym człowiekiem mocno przykładającym się do swojej roboty, więc też nie bierze dziw, że to właśnie na niego spadł zaszczyt wykonania tego utworu. Sam tekst, jako ciekawostka dodam, został napisany przez Adele w 10 minut, zaraz po tym, jak jej matka próbowała ją przekonać na udanie się na studia.

#muzykapolskialkholik #muzyka #muzykaelektroniczna #drumandbass #d&b #adele #remix
  • 4
Drukarnia offsetowa, ale oprócz druku ofssetowego, oferujemy wiele innych druków, praktycznie to każdy dostępny rodzaj. Dla przykładu mogę podać np. druk cyfrowy, który służy do wyrobu tak zwanych vinyli na samochody.