Wpis z mikrobloga

8565 - 1 = 8564

Co robi @berti na pierwszych po kontuzji ciężkich przysiadach? Bije high-barem maksa zrobionego low-barem. O 5 kg, ale zawsze coś :-)

Przepraszam kolegę, którego przestraszyłem moim "ROOAAARRR", ale sticking-point nie był posłuszny :-)

Poza tym

Klatka - Smolov - 7x5x82,5kg

OHP - 3x10x45kg

Tricki - 3x15x8kg

Za tydzień moje #pure robi zawody w trójboju



#roknasilowni #silownia #smolov

Jeszcze edit, bo #dieta wraca do IF. 2300 w DT, 1700 w DNT, Kiedyś zadziałało, teraz też musi.
  • 36
@berti: 102kg? łeee to ja myślałem że Ty dzik jesteś, a tu poprostu duża krowa :D

@kamdz: na siadzie mi też, 1.6 cieżar/bw. Ale na klacie, mc i ohp was biorę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeżyjesz na 1700kcal w DNT jak masz tyle wagi? Nie znikniesz przypadkiem? :P
@berti: @kamdz: ja nie mogę się doczekać jak będę ważył 68-70kg i będę wyrzeźbionym do szpiku kości dzikiem który będzie robił 180kg MC, 130kg SQ (lub wiecej), 110kg BP i 70kg OHP. Czyli tyle ile teraz tylko przy niższej wadze.

Fajnie to będzie wyglądać proporcjami :D
@shdw:

Czuję rezerwy w sile (tak samo jak w klacie, dlatego robię Smolova). maksa nigdy nie sprawdzałem, bo dużo walczyłem z techniką i bałem się dźwigać.

Raz wziąłem w miarę spokojnie 160. Ot tak przy okazji, bo akurat czyjaś sztanga leżała na ziemi xD,

Nie krowa tylko świnia ;-) Moje "zero" kaloryczne z uwzględnieniem treningu, to jakieś 2300-2500. Taki metabolizm. Myślę, że ten DNT będę trochę więcej podbijał tłuszczami, natomiast węgle
@berti: to masz tak jak ja, a tak bardzo lubie jeść... ()

@kamdz: jeszcze zapomniałem o rwaniu i podrzucie, ale to odległa przyszłość. Marzy mi się podrzut 1.5xBW i rwanie 1xBW (ʘʘ)