Wpis z mikrobloga

@goompas: Zadałeś dwa pytania. Drugie to edycja której nie widziałem. Uspokój się albo zmień adresata wypowiedzi. Temat postu jest prosty i czekam na odpowiedzi z nim związane. Ja nie mam nic przeciwko temu że PiS ma swoje media. Kłamią tak samo jak TVN czy Wyborcza. Jeśli krytykujemy drogę kłamstw i manipulacji to może sami tego nie róbmy? PiS kreuje się na wielce uczciwą partię. Robi jednak to samo co PO. Moim
To mniej więcej tak, jakby PO zorganizowała swój marsz, a na flagach byłyby napisy „Gazeta Wyborcza” albo „TVN”.


@PatologiiZew: Nie ma hipokryzji, bo analogia jest nieuprawniona. Media są zupełnie różne i w różny sposób organizują swoich odbiorców.
@Vierling: Po treściach które umieszczają? TVN czy Wyborcza przy całej mojej niechęci do nich potrafią skrytykować rząd. Dla odmiany krytyka PiSu przez niezależną to baaaardzo rzadkie wydarzenie. Już nie mówiąc o prostackich atakach względem RN i KNP. Tyle na teraz bo Marsz Orląt czeka ;)
TVN czy Wyborcza przy całej mojej niechęci do nich potrafią skrytykować rząd


@PatologiiZew: A GP tego nie robi? :D Co jak co, ale to TVN i GW są mediami partyjnej linii PO. Z drugiej strony nie powinno też dziwić, że nikt nie robi do własnego gniazda - GW np. zarabia na prenumeratach z urzędów, a GP jest związana ze skokami.