Wpis z mikrobloga

@Airbooz: Jak zabijesz w super late game carry z ulta i do tego masz refreshera na kogoś innego to zazwyczaj jest gg gdziekolwiek byś nie grał. Czy to pub, czy 6k MMR.
  • Odpowiedz
@Kardig: przecież samo ulti go nie zabije.. Trzeba takiego pojechać.. Void wpada Ci na głowę, bam ulti l, skoro to super late, to zjada Cię w 4 sekundy. Nie masz nic żeby dłużej przeżyć i zanim bańka zniknie to Ty czekasz 100 sekund na respawn albo buyback..
  • Odpowiedz
przecież samo ulti go nie zabije.. Trzeba takiego pojechać.. Void wpada Ci na głowę, bam ulti l


@Airbooz: Wystarczy mu zjechać połowę hp. Po za tym jak grasz przeciwko voidowi to głupotą jest stanie całą grupą w jednym miejscu.
  • Odpowiedz
@Airbooz: No to chyba oczywiste, że nie byłem głównym dd. Grałem z kumplem, który grał voidem także polecam takie combo ;)

A jako support te itemki + meka, travele i niezliczona ilości wardów w zupełności wystarczają.
  • Odpowiedz
@Airbooz: http://www.dotabuff.com/matches/1091247432

Najdłuższa gra akurat się trafiła. Ale ciężko było. W którejś minucie axe mial staty 0-10 a invoker strasznie lamił, na szczęście pod koniec grał bardzo fajnie.

Śmiać mi się chciało jak goście #!$%@? po kumplu, że linkena na facelesie zrobił a potem jak kilka razy odbił dooma to wstawali z fotela i klaskali :P
  • Odpowiedz
@Airbooz: możliwe, że gralibyśmy i dłużej ale ember już się #!$%@?ł trochę, że mecz tyle trwa, zaryzykował i kupił 2 rapiery. Kim grałeś w tym meczu?
  • Odpowiedz