Wpis z mikrobloga

@trzeci: Też tak mam, do tego w nic nie trafiam, choć na markowym sprzęcie jest lepiej. Nieuleczalna infekcja androidem już w ogóle wszystko niszczy. Wczoraj np wbijam poważone jedzenie z diety do notatnika (które wcześniej już wrzuciłem do wody), zmieniłem apkę na zegar, wracam a tu dupa, android sobie zwolnił pamięć. No kiedyś to rozpier... o ścianę. Następny telefon to na pewno nie będzie android.

Albo wczoraj, niosę włączony telefon, siadam
via Android
  • 0
@epi: ekran to 95% powierzchni. Jak sie ma duza dłoń to zawsze sie opuszkiem dotknie czegoś. Zawsze.

#androidcwel jak chce sie szukac sieci. Zawiesi sie na 2 minutu. Nie idzie nic zrobic. Pokaze potem 3 sieci i rejestracja do kazdej z nich trwa kolejna minutę. A masz zawsze zgubi siec jak chcesz zadzwonić.
@trzeci: Jak się jest niezdarą to może tak, nigdy mi sie nie zdarzyło odpalić coś przez przypadek.

Zwłaszcza, że jak wspomniałą @gaska, z regułī podnosząc telefon ma on zablokowany ekran.

@rafti77: #nochybanie

Skoro wygrywa to chyba jednak nie taki syf ;)

Ale wykopowi experci ux oczywiście wiedza lepiej :P
@epi: potrzebujesz podbudować własne ego i nazwać kogoś niezdarą, bo jemu się zdarza jakiś problem, a Tobie nie? Może idiota, bo Ty jesteś mądrzejszy "Ja wiem jak chłytać bez klikania"
@epi: Justin Bieber też wygrywa chartsy, więc to żaden argument jest ;) Bazuję na własnym doświadczeniu - dzwonię bardzo dużo, sms nagminnie, internet często, poczta 2 konta non stop. Trochę już miałem androidów w łapach, prawie zawsze coś ze średniej wyższej półki. I zawsze początek fajny a potem porażka na całej linii. Nie mam czasu na porządkowanie aplikacji, usuwanie smsów, pilnowanie żeby się jakiś wirus nie wpieprzył, bo przecież przelewy się
@trzeci: Aha, to już do tego doszło? Jak się komuś zdarza objadać po nocach i przytyje 50kg to też nie można go nazwać grubym? I przy okazji nie być posądzonym o podbudowanie ego? Bo sie biedaczyna obruszy?
@epi: Przeczytaj pierwszy wpis, wyrażnie podałem przypadek podnoszenia telefonu jak jest puszczony film. Ale jak ktoś nie umie czytać to pewnie to ominie

@kobiaszu: Po pierwsze pierwsze to nie każdy ma hajsu na tyle by kupować topowy model zawsze i wszędzie. Po drugie: nie zwalniam, nie odświeżam, nie kasuję, nie czyszczę, nie noszę w kondonie. Ale ludzie tak robią na trochę słabszych słuchawkach niż top, bo muszą, bo to gówno po pół roku muli nie sprzątane. Zobacz co jest na topie w sklepie googla w kategorii narzędzia: hint: 1. clean master phone, 3. Avast,
@rafti77: No to się akurat zgadzam - wszystko co nie jest flagowcem(teraz już to się zmienia) słabo działa na androidzie. Ale podejrzewam, że za jakieś 2 lata problem zniknie całkowicie, bo już teraz średnie półki na snapdragonach 400 i 600 śmigają aż miło.
@kobiaszu: no widzisz, o to chodzi właśnie. Android to najlepszy system dla ogarniętych i to mocno w tym co jest na topie, ciekawych nowych apek, launcherów, fanów Snapadragonów i ramu. A dla reszty to trochę słabe rozwiązanie.