Wpis z mikrobloga

Wołam @spoxman @FantaZy @Stach93 @JanSkrzetuski @ohjohny i @dlugi87 bo chcieli wiedzieć jak pójdzie poprzedni wpis

Więc ogólnie to tak se, laska w sumie 4,5/10 charakter ujdzie. W sumie to gadaliśmy o niczym i chyba już nie zaufam #tinder

Ubrana w legginsy i tenisóweczki (pozdro #zima). Co się dowiedziałem? Studiuje jakiś gównokierunek, miała chłopaka jak przyjechała do mojego miasta na studia ale zerwali i w sumie ma wciąż #depresja ale daje radę i szuka nowego chłopaka... No #!$%@? #przegrywmotzno

chyba nigdy nie wyjdę z #przegryw


Najmilej spędzone 2 godziny, odprowadziłem ją i nawet mnie przytuliła ( ͡° ͜ʖ ͡°) p.s tamto u góry to kłamstwo

  • 10
@ama_tor: właśnie jeszcze do niedawna miałem #!$%@?. byłem naiwny, zbyt miły i dobry, zapatrzony w jedną dziewczynę, a potem widziałem ją z innym - przegryw w #!$%@?. dla równowagi, raz trzeba być potulnym żeby zdobyć uwagę dziewczyny, a raz #!$%@? dla komfortu własnej psychiki. życzę Ci jak najlepiej, ale nie raz przeżyłem takie podjaranie od pierwszego spotkania, a za jakiś czas już jej więcej nie widziałem, bo takie właśnie są dziewczyny
@Algorytmistrz: moim zdaniem mit, a dlaczego by nie mogła szukać? Nawet nie mówię o szukaniu chłoapaka, ale kto normalny zakłada, że znajdzie partnera na badoo lub tinder? Tak samo jak zakłada, że dziś wyjdzie na ulicę i pozna miłość swojego życia czy też największego wroga? Wszystko wychodzi w praniu