Wpis z mikrobloga

@Aerials: Tylko 13" - jest na tyle mały, że można go nosić ze sobą praktycznie wszędzie, na tyle długo trzyma bateria, że często można go zabrać ze sobą bez ładowarki, a mocy ma aż nadto. Jeśli potrzebujesz większej przestrzeni roboczej, to na stanowisku lepiej sobie postawić obok monitor 22" - 24" i pracować komfortowo. 15" są wielkie i dużo cięższe, a mocy mają aż za dużo. Ja jestem zdania, że skoro
  • Odpowiedz
@K69amil: Tak właściwie to on będzie komputerem domowym, więc kwestia mobilności odpada (wtedy będzie grany Air), ale jeśli chodzi o osobę, która będzie najczęściej korzystać z tego komputera, to faktycznie te czynności ograniczą się do internetu/filmów. 13 lepiej? Oglądałam porównanie na yt i ta piętnastka mnie kusi :D
  • Odpowiedz
@Aerials: jeśli nie będziesz podłączać dodatkowego monitora, to tylko 15. Nie ma problemu z mobilnością, codziennie do pracy nosiłem, to dwa kilogramy. W dodatku jest opcja dedykowanej karty graficznej.
  • Odpowiedz
@Aerials: Jeśli traktujesz jako stacjonarny i masz wystarczająco dużo do wydania to 15" będzie zdecydowanie wydajniejsza, no i jak @razvizion wspomniał ma dedykowaną kartę graficzną (co przy Retinie może się czasem przydać). Pochwal się jak już kupisz jakie wrażenia :)
  • Odpowiedz
@Aerials: jesli masz w domu ipad lub inny tablet - nie ma sensu isc w 13 cali, bo niewiele zyskasz, jedynie dwa urzadzenia ktore musisz targac ze soba. OD razu 15 cali warto. Aczkolwiek ja i ipada i macbooka 15 nosze ze soba ciagle huehue wiec to zly przyklad - no ale ja jestem jebniety na punkcie apple ;))
  • Odpowiedz