Wpis z mikrobloga

ale #bekazlewactwa #bekazpodludzi, kolejny nawrócony

#jozefoleksy żałuje, że nie bronił wiary i polskiej tradycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło

Prawdziwą ofiarą komuny to jestem ja, bo to mnie stanęła ona na drodze. Mogli mi życie przetrącić! - powiedział Oleksy.

Czołowy polityk lewicy wyjaśnił, że wspierał zbrodniczy ustrój komunistyczny nieświadomie. Zdawał sobie sprawę, że ten ustrój nie przetrwa, ale musiał w nim żyć.

- Co ja mogłem zrobić? Wygarnąć im? Komu?! To się wszystko działo dużo wyżej ode mnie - tłumaczy. - A powiem ci więcej: jeśli coś mnie u komunistów drażniło najbardziej, to właśnie to: nonszalancja i nieposzanowanie polskich tradycji - dodał.

Zaznaczył, że jest patriotą i wyjaśnił, co to dla niego znaczy.

- To duma z więzi narodowej, bo nie jestem kosmopolitą. To pielęgnowanie patriotycznych tradycji, kultury i wszystkiego tego, co łączy się z tożsamością narodową.

Oleksy przyznał, że żałuje, iż jego dzieci odeszły od religii i wiary.

- Moja żona była obojętna religijnie, o co do dziś mam do niej pretensje. Bo ja uważam, że to matka powinna dbać o wychowanie religijne dzieci. No tak uważam, a poza tym, ja z oczywistych powodów byłem wyłączony i żałuję, że Maria tego nie dopilnowała, o to nie zadbała - podkreślił.

68-letni Oleksy zaznaczył również kategorycznie, że jego pogrzeb będzie miał charakter kościelny.

#4konserwy #neuropa i wezwę #ruchnarodowy, ciekawe czy przyjmą w swoje szeregi naczelnego patriotę
Pobierz franekfm - ale #bekazlewactwa #bekazpodludzi, kolejny nawrócony



#jozefoleksy żałuj...
źródło: comment_GDYznrVV3HPzi95dqU8ol019ik971Kkh.jpg
  • 7
@franekfm: Jako katolik to ok.niech sie chlopina nawraca ile chce.śmierdzi to tylko dwulicowoscia,sprzedaniem dupska za przywileje i lepsza michę.z drugiej strony kto nie zyl w tamtych czasach nie powinien osadzac tych którzy to przeżyli.ale jednak sprawdza sie porzekadlo jak trwoga to do boga. Olek calym swoim życiem pokazujesz co to znaczy być politykiem.przykro ale tacy ludzie pchają się do władzy.
@franekfm: no niekoniecznie bo Palikot akurat zachowywał się brzydko wielokrotnie i kawał z niego hipokryty. Oleksy zawsze dobrze żył z kościołem i zawsze kulturalnie się o nim wypowiadał. Znajdź mi biskupa który by się teraz napił z Palikotem. A za zdrowie Oleksego wypije wielu hierarchów.
@franekfm: Nawrocony? Oportunista jakich malo. Pamietam, jak SLD bylo u schylku swojej swietnosci to Oleksy wyjechal z tekstem, ze jemu sie marzy by zwienczeniem jego kariery byla prezydentura III RP (wtedy mial juz za soba posady: premiera, ministra mswia i marszalka sejmu).

Jak czytam te jego wywody to nachodzi mnie jedna mysl: demencja starcza.
@franekfm: agent rosyjskiego szpiona i wieloletni komunista nawraca się na katolicyzm w obliczu śmierci na raka.

Najpierw powinien wyznać publicznie swoje grzeszki popełnione w działalności publicznej, a dopiero potem zasłuży na chrześcijańskie przebaczenie