Wpis z mikrobloga

  • 184
Wczoraj, spacerując sobie w okolicach Asker (Norwegia) natrafiłem na zjawisko polarnych chmur stratosferycznych, zwanych też perłowymi chmurami. O dziwo były widoczne od ok. 12 do samego wieczora. Tak w ogóle to pozdrawiam Was z Norwegii mireczki ;-) Zdjęcie zrobiłem telefonem, więc jakość nie powala. #podroze #norwegia #stratosfera
Islam - Wczoraj, spacerując sobie w okolicach Asker (Norwegia) natrafiłem na zjawisko...

źródło: comment_zHJWouoFjVXhZ1yxLxOGjTMi7AB7x40F.jpg

Pobierz
  • 13
@Islam: Twoje miejsce pobytu i nick się dobrze komponują

@bazingaxl: On chyba tam nie żyje. Nie wiem czego każdy Polak w Norwegii jest postrzegany jako emigrant ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do twojego pytania to uśredniając * dane z dupy to około 20k NOK netto miesięcznie jeśli nie jesteś #!$%@?ą i jeśli masz cały etat.
@bazingaxl: Moja rodzina nie narzeka, wiec jest całkiem nieźle, mozna sobie pozwolić na bardzo wiele. Średnie zarobki to chyba 18-20k NOK, za to ceny są reż spoko, chleb chociażby wacha się w cenie 10-20 zł, ale za to jest bardzo dobry.

@bialysony: Tam wszedzie jak sie idzie to jest pieknie, ale to moze dlatego ze jestem osoba z zewnatrz.

@Marlo_Stanfield: Napadalo akurat w niedziele, bardzo dobrze, dodalo to uroku.
Średnie zarobki to chyba 18-20k NOK,


@Islam: chyba najnizsze nie wyobrazam sobie mediany czy srednich zarobkow w No na poziomie 20nok czyli 10tys. pln, z czego 4-5tys. szlo by na wynajem i zostaje 5k troche malo jak na zycie z tamtejszymi cenami, to raczej pierwsza pensja w prostej robocie