Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak niegdyś robiłem dym, że kupiłem w #biedronka #chipsy o smaku #chilli, które w ogóle nie smakowały chilli (nie były posypane posypką)? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.wykop.pl/wpis/10079860/ma-ktos-pomysl-na-jaki-adres-wyslac-reklamacje-wad/

Wy myśleliście, że sobie robię jaja, ale ja rzeczywiście wysłałem reklamację! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozpisałem się na prawie całą stronę A4, oraz dołączyłem zdjęcia jako dowód! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I wiecie co? Dziś odebrałem odpowiedź:

w odpowiedzi na Pańska reklamację dotyczącą produktu Top Chips Tasty o smaku hot chilli, przesyłam nasze stanowisko.


W ramach rekompensaty chcielibyśmy wysłać do Pana przesyłkę z produktami z naszej oferty handlowej, w związku z czym poproszę o podanie Pana danych adresowych.


Dziękuję.


Pozdrawiam,

Jak myślicie? Co mi przyślą? Obstawiajcie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tylewygrac #coolstory #truestory #reklamacja #rozdajo #heheszki #knp

wołam/krzyczę do: @2PacShakur @Solitary_Man @japer @ciksu @seth_pl @rejestracja_for @spontan1 @hiob86 @Elbrus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
@Volki: Właśnie nie. A celowo zostawiłem tą paczkę, z ponad połową zawartości, bo się spodziewałem że mogą chcieć. I nawet do dzisiaj ją mam. Chcieli te kody produkcji/partii z opakowania (nawet foto zrobiłem), i numer EAN ( ͡° ͜ʖ ͡°)