Wpis z mikrobloga

@Kramarz: Pijalnia się strasznieeeee #!$%@?ła ostatnio. Znaczy to miejsce zawsze służyło głównie do 1 wiadomoego celu, ale ostatnie razy jak byłem to albo niemiła obsługa, albo cała lepiąca się podłoga, albo jacyś nachalni erasmusi
@czlapka: nie jest tak źle. Byłem ostatnio, była za barem taka mila blondyneczka, która robiła cytrynówkie. Polała setunie na rozgrzanie, i nawet była chętna to rozmowy.

A że podłoga się lepi i blaty, to fakt. Ale zawsze tak było, tzn, od kiedy pamiętam.
@kamil_zdun: No nie wiem, 2 lata temu bywałem regularnie to nie było tak jak teraz. Jakiś klimat też się zrobił taki gorszy, miejsce tamtej Pijalni zajeło dziś Bistro chyba. A jak się ktoś chce tanio napić to np. w Bear Pub Brackie po 4zł, Sherlock Pub Perła 5zł.

To jest w ogóle śmieszne. Jak zaczynałem chodzić na Pietrynę w LO to były droższe i gorsze piwa niż teraz :P
@czlapka: #!$%@?ć Bistro. To jacy ludzie tam chodzą klasyfikuje ten lokal dla mnie na samym #!$%@? dnie. Kij w dupie, i gówno we łbie.

Za to pijalnia ma genialny peerelowski klimat który mi podchodzi. Może klejąca się podłoga też jest nawiązaniem do wystroju?!?!?!!?!?1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil_zdun: No nie przepadam za klimatem Bistro, ale znajomi tam czasem chodzą to i się przejdę. Trochę normalnych osób się tam znajdzie czasem ;p

No ja w pijalni bywałem razy dziesiątki, ale teraz mi się strasznie nie podoba, i piwo strasznie nie smakuje ;p Chociaż podczas wędrówki między pubami czasem się na szybką cytrynówkę wpadnie ;p
@Kramarz: w pijalni za dużo chamskich brudasów i innych erasmusów, którzy rujnują klimat tego miejsca, zresztą, każdy klimat rujnują. Ale tam mnie kuło to najbardziej, kiedyś się tam prawie pobiłem bo jacyś turasy obrażali polskie dziewczyny, bo nie chciały z nimi siedzieć. A obsługa nic ȍ ̪ ő
@Kramarz: Zależy co chcesz? Wypić zajebiste piwo to Piwoteka, Eclipse albo Z innej beczki, Chmielowa Dolina też ujdzie. Wypić tańsze spoko to jak pisałem Bear Pub albo Sherlock. Iść tam gdzie zawsze dużo ludzi (czasem dziwnych) to Bistro ;p No albo na Offa gdzieś, ale ja się na nim średnio znam