Wpis z mikrobloga

@Conflagration:

@ThisIsMyDog:

@Tolen:

Nauka języków jest już w toku od kilku miesięcy także nie tak całkiem od zera. Z dietą zacząłem od dzisiaj - już wcześniej na niej byłem także wiem co i jak, nie startuję z zerowego poziomu. Prawko to tylko egzamin, bo kurs mam za sobą (co prawda zdany 2 lata temu) tylko muszę ogarnąć jazdy doszkalające :) Kolejka książek do przeczytania już jest, całkiem spora. Co
@jmyung: Każdy jest inny. Ja chciałby osiągnąć pewną podstawę, pewny fundament którego mi brakuje, a składają się na niego rzeczy, o których napisałem. Chciałbym się przede wszystkim dobrze czuć sam ze sobą.

@andrzejcebula: Nie ma co teraz o tym myśleć. Mam te założenia i dopóki ich nie zrealizuję nie mam co myśleć o innych. Tak jak wyżej napisałem - są one fundamentalne, przynajmniej w moim odczuciu. Więc po co budować
@karolzzr: Wiem. Rok temu chodziłem kilka miesięcy. Zrzuciłem 10kg, ale trochę nieumiejętnie, bo za szybko przez co waga stanęła, musiałem naprawiać metabolizm, przypałętały się drobne kontuzje i przyszło zniechęcenie. Pomimo tego, pamiętam jak się czułem - chyba najlepszy okres w moim życiu choć zmiana sylwetki była niewielka. A co dopiero jakbym się do tego przyłożył jak trzeba... :)