Wpis z mikrobloga

@Knightlord: Della mam. Apple to dla szpanu, taki żarcik bo tylko tym się różni Apple od "PC", że ma inny system - więc kupić Apple, a używać mimo wszystko Linuksa to policzek dla Appla... tzn. trochę dziwny policzek skoro im zapłacę za obudowę z logo ale rozumiesz co chciałem powiedzieć. :P
@Knightlord: no ja nie wątpię, że jest dopracowany ale łucznikiem jestem bo daje mi to wolność jeżeli chodzi o to jak mój system działa i wygląda... nie będę przecież zmieniał przyzwyczajeń pod te które sobie wymyślił jakiś koleś, że będą w sam raz dla blondynki z aparatem analogowym -_-'
@Wyrewolwerowanyrewolwer: sry ale społeczność Archa jest delikatnie mówiąc taka se :) Tam jak masz problem bardziej błahy niż błąd w kodzie kernela (spowodowany jakimś spięciem w styku procesora czy innym wtf) przy jego rekompilacji to usuną Ci posta i każą wracać do Windowsa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Sheppard25: nigdy nie miałem problemu z odnalezieniem pomocy na forum, a problemy miałem bardzo różne - często wcale nie błache. Ich reakcja na twoje problemy może być spowodowana tym, że nie po to napisali najlepszą Wiki jaka istnieje (sam tam też kilka zdań dopisałem) żeby się pytać o pierdoły na forum... prawda jest taka, że ludzie zadają tam czesto pytania na które można odpowiedzieć linkiem z Wiki lub Google, a jeżeli