Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie. Kupiłem sobie do #gopro SanDisk Extreme 32GB microSDHC (SDSDQXL-032G)- taką polecają na swojej stronie GoPro. Ja dokładnie kupiłem Taką jednak na #merlin której o dziwo już nie ma w ich ofercie (zamówiłem przez święta).
No i zadowolony kręcę sobie testy i dalej mi krzaczą filmy (pikseloza niezła na 720p/120fps) co właśnie świadczy o wolnej karcie.
W tym momencie robię test programem #h2testw i od 20 min (ok 8min do końca) pokazuje mi że zapis nie przekracza 17 mb/s!! to mniej niż połowa deklarowanej szybkości.
Czy możliwe, że w Merlinie sprzedali mi #!$%@?ę? Podajcie inne programy do #test kart microsd bym to potwierdził i piszę reklamację bo ja rozumiem, że to jest DO 48mb/s ale bez przesady żeby było ciągle 16.9mb/s

Pobierz M4h00n - Mirki pomóżcie. Kupiłem sobie do #gopro SanDisk Extreme 32GB microSDHC (SDSD...
źródło: comment_wqLTO3KVq61fhpA5jtkgy6GkakDcH1VC.jpg
  • 10
@M4h00n: h2testw leci, moja na stronie merlina tez ma max 45 mb transfer, tylko to jest tak ciekawie napisane ze chodzi pewnie o odczyt. U1 to klasa 10 czyli zapis 10mbps, testuje w lapku przez zalaczony adapter, za 30 min wynik
@M4h00n: po pierwsze - karta hama a karta sandisk to porównywanie najgorszej dostępnej na rynku z najlepszą.
po drugie - raczej jest to niemożliwe żeby karta miała niższą prędkość i żeby ktoś Cię w ten sposób oszukał. sandisk to "mercedes wśród kart", lepszych kart nie znajdziesz.
po trzecie - jeśli testujesz wszystko na laptopie to zwykłe czytniki podpięte pod usb 2.0 dadzą Ci limit odczytu/zapisu na poziomie 20-35 mbps. Innymi słowy
@M4h00n: nie wstawiłem przecinka, miało być "U1 to klasa 10, czyli zapis 10mbps".
test wyszedł 13,4MB zapis 22MB odczyt ale niczego innego się nie spodziewałem, jest 10 stabilne i o to mi chodziło do gównokamerki samochodowej fullhd, a merlinowe #!$%@? 45 akceptowałem jako bełkot reklamowy
@krupek: testy nagraniowe zrobione 30sekund w każdym trybie i klatkarzu. I niestety #!$%@? wyłącznie przy 120fps x\ jedna też sprawa, która miałem na starej i na obecnej karcie gdy nagrywam to mam taki artefakt na nagraniach jak na zdjęciu niżej - nie zauważyłem tego przy jasnych nagraniach (w dzień) ale w ciemnych bardzo mocno widać -.-' Ogólnie jakoś przy 720p 120fps to nie jest 720p. Rozdzielczość się zgadza ale jakoś video
Pobierz M4h00n - @krupek: testy nagraniowe zrobione 30sekund w każdym trybie i klatkarzu. I n...
źródło: comment_18xspkdX9NdtlMsS47buxz4hjxI06vf8.jpg