Wpis z mikrobloga

  • 393
Akcja miala miejsce dzisiaj o godzinie 9.

Ja lvl 20 jako, ze dzisiaj mam studniowke dostalem w szkole dzien wolny. Wpadlem na genialny pomysl namowienia kuzynki lvl 19 (na moj gust 7-8/10) na wagarary. Jako, ze chate mialem wolna to poszlismy do mnie. Zaciagnelismy sie zielonymi substancjami i wyszlo jakas tak, ze skonczylismy w lozku. Godzina ostrego #!$%@? (tak wiem to chore ale jeatesmy dalekim kuzynstwem). Po wszystkim ide pod prysznic. Wracam do pokoju gadka szmatka i ide po fajki. Wychodze z pokoju i jednoczenie z drugiego pokoju wychodzi moj brat lvl 18. Ja mina typu #!$%@?.pdf kuzynka tak samo. Brat jak by nigdy nic poszedl do lazienki i wrocil do siebie. Jako, ze on ogarnia tokarki to poprosilem go o wytoczenie takiego malego gowienka do autka (civic 1.4is). Ja z kuzynka ubieramy sie do wyjscia i nagle podchodzi brat i z tekstem: ta czesc bd tak dobra jak dobrze sie #!$%@?. Znow ja mina #!$%@?.pdf... Usmiechna sie i poszedl do siebie. Wlasnie siedze na jakims parkingu za miastem z kuzynka w aucie i ani ja ani ona slowem sie nie odzywamy. Dla wiarygodnosci daje fotke z auta.

Nie wiem nawet jak to otagowac.
Pozdrawiam :D
dyniacz - Akcja miala miejsce dzisiaj o godzinie 9.

Ja lvl 20 jako, ze dzisiaj mam s...

źródło: comment_hPDmSPnLPywqPSQ76OKeHQM44qCQo3U5.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
Wlasnie siedze na jakims parkingu za miastem z kuzynka w aucie i ani ja ani ona slowem sie nie odzywamy. Dla wiarygodnosci daje fotke z auta.


@dyniacz: Ok, to teraz uwiarygodnij część do Civica i pieprzenie kuzynki. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@TheMan: czesc to tuleja do rozporki pod maskę (ma robic jako dystans przy srubie mocujacej), a co do #!$%@? to chyba ktos tu jest zboczusiem, co? :D
  • Odpowiedz