Wpis z mikrobloga

@Vaster: jeśli jesteś zielony tez w temacie telefonów to lepiej nie rootuj. Tez nie rozumiem czemu kontakty zapisujesz w telefonie, a nie na koncie Google...
@PanKtos: nom, to mój pierwszy smartfon (już go jakoś pół roku mam). Co do kontaktów to denerwowało mnie jak miałem od #!$%@? kontaktów (maili itd...), których bym nawet nie używał.
Teraz jak patrzę to widzę, że jest opcja wyświetlania kontaktów tylko z numerami telefonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vaster: zawsze zapisuj jako Google bo jak stracisz telefon lub po prostu zrobisz wipe to możesz je przywrócić. Co do roota to niekoniecznie zabiera gwarancję
@PanKtos: Nom, teraz już zapisałem pierwsze kontakty właśnie na konto google.
Co do roota to i tak nie będę robił, bo kontaktów nie miałem jakoś dużo, tylko osoby z którymi utrzymuję jakiś kontakt, bo nie widzę sensu posiadania innych osób na takiej liście ;) No i jest nauczka na przyszłość.
@PanKtos: Ale potem jeszcze trzeba się bawić w odzyskiwanie, jestem w to zielony i przyznam, że mi się szczerze nie chcę nawet, a w dodatku jak mówiłem szkody są minimalne więc nie za bardzo mam taką potrzebę :P
Jednak spoko, że ktoś się stara pomóc ; )
@PanKtos: Po prostu w google najpierw (naturalny odruch zapewne po utracie danych) wstukałem hasło 'odzyskiwanie kontaktów' i tam było napisane, że rootowanie jest do tego potrzebne, stąd o tym mowa. A tak to do niczego mi w sumie niepotrzebne, więc nie widzę sensu bawienia się z tym.
A wpis napisany tak o, nie liczyłem tak naprawdę na żadną pomoc ^^