Wpis z mikrobloga

Na mój komentarz:

Nie napisałeś tego czego nie widać - czyli ile osób dodało Cię na czarną.


W sumie neutralny, stwierdzający jakiś fakt, Pan Michał Wawrzyniak vel @Mike_waw odpisał mi:

czyli teraz kiedy widzicie, że Wasza dziecinada po mnie spływa atakujecie tych samych, z którymi wczoraj szerowaliscie >inne story - brawo!

[...]

Możecie sobie ołtarzyki robic z czarna lista i onanizować się skrycie, a mnie to moi drodzy spływa pomiędzy nogami.

Buziaki dziewczęta :*


Co to ma być?
Dobrze Ty się człowieku czujesz?
Nie zagalopowałeś się aby za bardzo?

źródło (chyba, że usunie): http://www.wykop.pl/wpis/10913104/drodzy-nowi-znajomi-z-wykopu-jestem-tu-fresh-a-jak/32185178/#comment-32185178

#zakazstekania #oswiadczenie
  • 16
@duckar: @gaska: to, że jesteście mistrzami odwracania kota ogonem, nie oznacza, że ktoś się popłacze - ja KAZDY ALE to KAZDY WASZ debilny komentarz traktuje jak brednie i jeśli jeszcze nie zauważyliście : odpisuje wtedy gdy mam czas i ochote, bez względu na to jak według Was ktos mi pociśnie.

Jako hejterzy jesteście STATYSTAMI w reżyserowanym przeze mnie wpisie (bo czyj to mikroblog?). Sęk w tym, że ja wiem po
Mike_waw - @duckar: @gaska: to, że jesteście mistrzami odwracania kota ogonem, nie oz...

źródło: comment_z6amvkc2sgFoZnVjrWgfC6Eleee5kaEa.jpg

Pobierz
@duckar: Juz był tu jeden, co pisal, że mikroblog jest jego ;-). Jak mu tam bylo juz nie pamiętam, w kazdym razie miał czarno-biale zdjęcie z dluzszymi włosami w avararze, cisneli mu potem na kazdym kroku, zeby je ciał.
@duckar: nic nowego. Jak mu odpisałem, że nie zrozumiał przekazu odpowiadając na mój komentarz. Cytuję Guru: >Gdy narzuci się kupę gówna, to zawsze ciężko w nim znaleźć perełkę, ale biorąc pod uwagę, że mam jeszcze kilka minut na poranne komentarze postaram Ci się leciutko naprostować zwoje.


Z Waszych wypowiedzi wynika:

1. mój znajomy przestał mnie słuchać, to wina Wawrzyniaka i MentalWay

(a nie tego, że jestem idiotą i znajomy poznał sensowniejszych