Wpis z mikrobloga

@wonzki: no ja wlasnie sie przesiadlam z Note 3 -> lumia 520 na 2 tyg xD -> Meizu MX4. Powiem Ci, ze note to moj ulubiony telefon sposrod tego co mamy na rynku, mialam 2 razy note 2 i teraz 3. Daj mi pouzywac MX4 i powiem Ci czy warto zamieniac. Póki co jestem ku odpowiedzi, ze zdecydowanie warto.

Bardzo złe wrażenie wywarl na mnie na poczarku, kiedy przyjechalam do domu
@bajor-x: Nie ma menu, tutaj wszystkie ikony są na homescreenach. Menu Ustawień telefonu jest w 100% poprawnie i dobrze spolszczone, brzydko wygląda tylko jeżeli "polski tekst" jest dłuższy niż chiński i wychodzi poza ramke, zaraz dam screen
@bajor-x: jak na 1400zł to warto :) jest duża społeczność meizufans.eu, nie wiedzieć czemu dużo osób się skarży na laggi urządzenia - ja takich nie doświadczyłam, ale wgrałam sobie seedera zeby bylo jeszcze szybciej - i jest :)

aparat jest fenomenalny, zaraz cykne jakies zdjecie
@koch4m_cie: widać po screenach, ze iOS bardzo ;]
A jeśli chodzi spolszczenie to nie ma jakiś fanowskich przeróbek? Społeczność miUI bardzo mocno pracuje nad tym, to może inne też nie siedzą jak lenie tylko robią coś pożytecznego ;]
@koch4m_cie: hello, mam zamiar kupic thl 5000, ze wzgledu na baterie + dual sim. Masz jakies spostrzezenia na temat tego telefonu? Wacham sie cy kupic to 'na czym mi zalezy' czy kupic najmocniejszy parametam + jakoscia.

Bylbym wdziezny za Twoje zdanie :-)