Wpis z mikrobloga

@bajor-x: powiem Ci ze jestem bardzo niemilo zaskoczona — bateria a raczej zuzycie baterii to porazka. 3100mAh i zdecydowanie nie wystarcza na jeden dzien (przy wifi i danych caly czas wlaczonych). Czytalam na meizufans ze jest to spowodowane zla optymalizacja Flyme 4.0 w ktory jest ten telefon wyposazony. Co gorsze i naprawde nie do uwierzenia — ten telefon naprawde czesto lagguje... co rowniez jest dzieki Flyme.
@koch4m_cie: no ale pytam : D Generalnie mysle nad Meizu m1 note ale troche mnie zniecheca mtk i brak wsparcia dla developoerow i to co mowisz, chinskośc w menu ( ͡° ʖ̯ ͡°) myslalem ze andek to ma zasze wszystko po polsku.
@koch4m_cie: jak jest z wydajnoscia tego MTK? bo w benchmarkach, antutu itd to bije najlepsze snapdragony, ale z drugiej strony np Onda z allwinnerem a80t udowodnila ze benchmarki mozna po prostu oszukac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ldm666: benchmarki to #!$%@?, serio, idealnym przykladem jest wlasnie tutaj Meizu MX4. Predkość dzialania na poziomie Samsunga Galaxy Note 2. Szybki, bardzo szybki ale równie bardzo często zdarzają mu sie laggi
@koch4m_cie: ma tez mocno zmodowany soft, moze nie az taki kloc jak touchwiz ale jednak.
nie wiem czy do meizu mx4 sa jakies fajne romy, ale jakbys kiedys probowal wgrac cos czystego w stylu CM to mnie zawolaj jak tam wydajnosc.
ja mam mipada z niby najszybsza na rynku tegra k1, a jednak tez jak mu duzo nasram + miui to czasem poklatkuje.

aha i jak tam ogolnie ten soft meizu?