Wpis z mikrobloga

chłopaki, jutro kolos z elektrotechniki
potrzebuję pomocy (oraz plusików na pocieszonko ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
totalnie zmaściłem sobie sprawę i nie miałem na to czasu bo musiałem ogarniać inne rzeczy (uwielbiam mój kierunek, ale materiału jest sporo, jestem robotnym studentem I semestru)

ktoś pomoże?
superpozycja, thevenin, wielobiegunniki, 'prawo kirchoffa' dla #!$%@? mózgowo i tak dalej.
proszę o nieskazitelnie czystą pomoc w postaci youtube'a, guidów, tutoriali (ale nie taki pierwszych lepszych, bo przeszukałem kilo internetów i znalzałem tylko te techniczne wytłumaczenia dla techników z technikum (XD), a ja jestem po mat-fiz-infie)

tak jak wspominałem, jestem robotny i nauczę się, ale błagam, pomóżcie!

#pomoc #elektrotechnika #kolos #korepetycje

p.s. dla najlepszego mirasa, który mi pomoże na jutro zdać kolosa przewiduję małą nagrodę (tak, nagrodę w postaci upominku, który wyślę)

przykładowe zadanka:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10922416_727237280706745_5532020078636475186_n.jpg?oh=c5e72742aa3d8bbd52c81434aadeab6e&oe=5520F068
  • 3
bawi Cię to że w #licbaza miałem #!$%@? lekcje i nie wiem po prostu z czym to się je?
nie jestem debilem, ale tłumaczenie dla techników jakie znajduję po sieci mnie przeraża i tyle.
to jest dopiero I semestr, chcę się nauczyć, jara mnie to i mam ochotę zająć się elektrotechniką, elektroniką i w ogóle całym tym sztosem.

pomożesz czy będziesz się z tego #!$%@?ł?