Wpis z mikrobloga

@MWittmann: Tutaj większość popiera "spółdzielnie". Nikt nie pomyślał o tym że Wipler okręcił sobie krula wokół palca. A na Dziambora głosowałem i uważałem że jest jedną z bardziej ogarniętych osób w KNP - teraz wyciągają jakieś brudy i piorą je na forum publicznym.
@MWittmann: właśnie czytałem i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że sprawa nie jest czarno-biała. Najchętniej zostałbym gdzieś po środku albo poparł inną opcję, tyle, że niedługo wybory i na horyzoncie nic lepszego nie ma. Przykro mi to pisać, ale mam nadzieję, że za 5 lat Grzegorz Braun będzie na scenie politycznej...
Wipler ma dobra bajere i umie sobie ludzi zjednywac, ale takze ich antagonizowac. Ale poza tym krzyczeniem, pieniactwem jest slaby merytorycznie. Bardzo slaby.

Pamietam pierwszy filmik, jaki z nim widzialem, jeszcze w maju 2013, jak jeszcze w PiS-ie siedzial
Probowal tam sprzedac ludziom bajer, ze trzeba walczyc o ''prawde o katastrofie smolenskiej'' i ze PIS jest fajna partia, w ''ktorej realizuje swoje cele'' i z ''Panem Januszem'' juz widac w blizszym kontakcie: