Wpis z mikrobloga

To co zobaczyłem rozwaliło mnie na łopatki, petycja aby kary za znęcanie się za zwierzętami były dużo wyższe czyli..... uwaga... ponad 10 lat więzienia!, ale co najlepsze to argumentacja "Człowiek nie jest panem życia na tej planecie". I takie gówno napisane przez jakiegoś gimbusa ma ponad 80 tys. podpisów.
Przypominam że kara za gwałt to od 2 do 12 lat, czyli w ich przypadku lepiej by było zgwałcić dziewczynę niż ślimaka rozdeptać.

trollbuster - To co zobaczyłem rozwaliło mnie na łopatki, petycja aby kary za znęcani...

źródło: comment_VOhPKkthHAxLB0RKAiZiAxKAAsMnYAbE.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
Wyższe kary ok ale żeby komuś do głowy przyszło do głowy dać 10 lat więzienia to już #!$%@? umysłowe


@trollbuster: Ja za znęcanie się nad zwierzętami karałbym śmiercią, więc to nie jest #!$%@? umysłowe według mnie.
  • Odpowiedz
@trollbuster: Ja jestem zdania, że jeśli ktoś jest w stanie w brutalny sposób znęcać się i zabić bezbronne zwierzę to jest też w stanie zrobić to samo z człowiekiem. Normalni ludzie takich rzeczy nie robią, a nienormalnych powinno się eliminować ze społeczeństwa. Nie można niestety strzelić im w łeb, więc niech chociaż siedzą za kratami;/
  • Odpowiedz
@trollbuster: Ujmę to tak. Kazdy czyn który doprowadza do skrzywdzenia innej zywej istoty, gdzie dany czyn nie ma uzasadnienia (skopałem bo się nudziłem to nie uzasadnienie) powinno być surowo karane.
  • Odpowiedz