Wpis z mikrobloga

Kojarzycie sprawę księdza, który wsadził sobie butelkę w rozporek i kazał kilku 10-letnim dzieciom pokazać jak potrafią ciągnąć?

Możecie nie kojarzyć, bo katolobby spod znaku bekowej grupy na 4 oczywiście kryje pedofilów (pod warunkiem, że to prawilni pedofile), więc zakopali odpowiednie znalezisko kolegi @GangrenaM: link.

Do rzeczy: prokuratura właśnie postawiła księdzu zarzuty. Zastosowała też wobec niego środki zapobiegawcze. Jakie? - się spytacie. Areszt? Wysokie poręczenie majątkowe i odwiedziny na komisariacie 5 razy w tygodniu?

Oczywiście, że nie. W Polsce księży nie można tak podle traktować. Niezależna i niezawisła prokuratura stwierdziła, że odpowiednim zabezpieczeniem dla gościa markującego seks oralny z 10-letnimi dzieciakami będzie poręczenie osoby godnej zaufania i zawieszenie w czynnościach nauczyciela-katechety. #

Katolicy, tacy prześladowani w naszym lewackim reżymie.

PS
Mieszkańcy o tym, kto jest winny: dzieci czy ksiądz.

Mieszkańcy Wiciny w sprawie winy księdza są podzieleni. Większość opowiada się za duchownym i nie wierzy, że doszło do takiej sytuacji.

Chyba jest to trochę wyolbrzymione przez dzieci. Może było jakieś zajście, ale wina leży po obu stronach. I dzieci, i księdza - mówi jedna z mieszkanek.

Nie chce mi się wierzyć, że takie coś zaistniało. Myślę, że dzieci nie kłamią. Coś tam wyszło, ale jest większa afera, niż to wszystko jest warte. Niektóre słowa są nieprawdą. Moje dzieci chodzą normalnie na religię, jedno w tym roku przystąpi do pierwszej komunii - dodaje inna


źródło

#bekazprawakow #bekazkatoli #katolicyzm #religia #neuropa #czarnamafia #prawo
  • 37
  • Odpowiedz
@alkan: nie lubię księży i nie lubię wszystkich katoli, którzy świata poza nimi nie widzą... nie mam nic do wiary, jeśli ktoś wierzy lub nie wierzy, to jest jego prywatna sprawa, ale krycie przestępców (nie bójmy się tego słowa) w imię jakiegoś dziadka w kosmosie powinno być karalne na równi z czynem popełnionym przez tego księdza... :/
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii:

– Duchowny usłyszał zarzut z art. 200 Kodeksu karnego zagrożony karą od 2 do 12 lat więzienia – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera.


Art. 200. § 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 2.
  • Odpowiedz
Środek zapobiegawczy stosowany jest po to, aby proces odbył się bez przeszkód


@Luka_Wars: Wiem, chyba zresztą wynika to z wpisu. Moje pytanie jest następujące: czy w tak poważnej sprawie poręczenie "osoby godnej zaufania" jest wystarczające? W przeciwieństwie np. do kolegi @Internet_the_explorer uważam, że nie. Ludzi pozbawia się paszportów i każe meldować na komisariacie za o wiele lżejsze rzeczy niż symulowanie seksu z dziećmi.

Ot te media są znane z naginania rzeczywistosci
  • Odpowiedz
jak klikałem źródło, to byłem niemal pewien, ze trafię na wyborczą, tvn lub ewentualnie jakis tok fm i się nie myliłem


@nunu85: A ja wiedizlaem że to nie bedzie Nasz Dziennik, Niedizela, Wpolityce, Nieznalezna itp. Czyli równowaga w przyrodzie.
  • Odpowiedz