Wpis z mikrobloga

Wykonam: KOMPLETNA STRONA INTERNETOWA W technologi .HTML, .PHP, .Jscript, SQL, + Przyzwoita gratika (grafika pozyskana z niekomercyjnych zasobów.

Preferuje stronki z luzna tematyka, tzn. nie przyjme kazdego zlecenia! :D


Czemu tak tanio?

Przyjme ograniczona ilosc zgloszen! :D
A jak mi sie odechce to nie przyjme zadnego :D

No chyba ze ktos dal pesza cene :p

Czas realizacji od zera kompletnej strony intertnetowej to od 1 do 72 godzin.
Jestem taki szczesliwy ze az darmo teraz moge robic stronki :D uwielbiam to po prostu.

Jesli jeszcze nigdy nie mialeś strony intertnetowej lub zawsze sie wachales czy dasz rade taka stworzyc i w ogole po co ja tworzyc... to ja doradze, nie gwarantuje wysokcih zarobkow na stronie, bez przykladania sie do pracy w jej reklame, ale generlanie taka stornke zawze mozesz wrzucic na hosta i porzucic na jakis czas.

bo ona itak bedzie zarabiac, o ile wstawiels na nia reklamy lub ustaliels inne srodki pozyskiwania dochodow z tej wlasnie strony.

#darmowestrony.internetoweu.paynera #freelancer.MK #mozilla.ORG and FireFox development ADVANCED.Net

:)
  • 13
@biczek: Zamówienie przyjete do realizacji.

A jesli nie podasz szczegolow do za 72h itak dostaniesz kompletna gotowa strone www. Nie ty kupi ktos inny :D albo sam sobie cos z nia zrobie hehe nie no zartuje dobra cena wiec zachecam do skorzystania ;-)
@aptitude: platnosc papyal.com, platnosc paypal.pl, platnosc skrill.com

generalnie z opcjami rozlicznia nie powinnismy miec klopotu *w rozumieniu znalezienia posrednikow ktorzy moga przetransfrerowac te 2zl do mnie na konto ;-)
zrobisz mi wizytowke jednostronicowa z plynnym przewijaniem i linkiem do linkedina xD


@biczek: hahaha z przyjemnoscia, czy strona ma sie przewijac niemal w nieskoczonosc?

Czy chcial bys uruchamiac przewijanie w kilku dokladnie zprecyzowanych paranetrach?

np. przewin 10 osob, lub przewijaj przez równe 55 minut. A nastepnie zakoncz przewijanie i wroc do poczatku. itd itd... tych opcji sa setki, wszystko kwestia czasu lub pomyslow :)
lub

przewijaj dokupi na stronie nie pojawi