Wpis z mikrobloga

Siema szukam jakiegoś dobrego małego boxa, coś z wymienną baterią typu cloupor mini, czy sigelei mini. W isticku nie będzie mi się chciało grzebać jak się bateria zużyje. Coś wytrzymałego i bez typowo chińskiej trzeszczącej i luźnej tandety w wykonaniu, najlepiej w cenie do 200 cebulionów. Na razie będzie napędzało Nautiliusa Mini, później kto wie.. Polecacie coś? Przy okazji: gdzie kupować? Nie mam zupełnie doświadczenia z zakupami efajek z zagranicy typu Gearbest, Fasttech. Szukać tam bo cebula czy dołożyć i mieć pewność jakości w sprawdzonych polskich sklepach?
#epapieros
  • 12
@18plus: Poczekaj na Sigelei mini 30W albo łykaj iPV mini (niedługo będzie v2 70W). Ja osobiście ufam już tylko YiHi bo z ich chipami nigdy nie było absolutnie żadnych problemow. Cloupor skopał każde jedno urządzenie które wypuścił, jedne się palą, inne nie osiągają nawet 1/3 mocy. DNA40 odwala z ekranem i nie potrafią tego naprawić od X miesięcy. Ewentualnie Eleaf/Joyetech i Smoktech, ale w iStickach są wbudowane baterie a w nowych