Wpis z mikrobloga

@Meregle: @MegaSprawiedliwosc666 ale to mnie #!$%@?, nie wiem co za debil to wymyślił i jakie prawa to regulują, ale twórca tego na 100% nie pije wody z tymi nakrętkami. Powinni jego wypłatę (w gotówce) z tej budowy położyć na stole, kazać nalewać do szklanki trzymając butelkę jedną ręką, a mokre banknoty zwraca do Janusza. xD

Spróbuj nalać sobie jedną ręką (gdy drugą np. trzymasz pojemnik docelowy), gdy jeszcze butelka zaczyna się
  • Odpowiedz
@Meregle dla mnie super sprawa, problemu butelek w większości krajów już nie ma, teraz nie będzie problemu z nakrętkami. Oby kiedyś plastik w ogóle przeszedł do historii..
  • Odpowiedz
  • 43
@Meregle piękna sprawa. Nic tak nie wywołuje bólu dupy u prawactwa. Nobla dla wynalazcy. Btw. wiecie, że to nie UE każe robić te nakrętki w ten sposób? Dyrektywa dotyczy tego, by nakrętka nie odpadała, bez wychodzenia w szczegóły. To firmy produkujące nie są w stanie zrobić ich tak by prawak nie rozwalił sobie ręki.
  • Odpowiedz
@Kolarzino: są 2 rozwiązania, kupuj droższe wody gdzie to się lepiej trzyma i butelką jest z grypszego plastiku. Kup sobie butelkę wielokrotnego użytku będziesz jeszcze bardziej eko!
  • Odpowiedz
@Meregle: Stary, z wodą to jeszcze pół biedy. To zrobili w niektórych jogurtach pitnych (jak np. Pure biedronkowy). Pijąc pierwszy raz z tej nakrętki jogurt kapnął mi na spodnie. Potem już nauczony doświadczeniem zlizałem z tej nakrętki jogurt (ale tak do konca sie nie da, bo wchodzi w szpary na nakrętce) i chciałem oderwać. Ale o ile z wodami jest tak, że łatwo się odrywa, o tyle z tym #!$%@? trzymał
  • Odpowiedz