Wpis z mikrobloga

Mam koleżankę, która jest strasznie wciągnięta w sprawy motywacyjne. Czyta wszystkie ksiązki o mentalności, samorealizacji. Jeździ na szkolenia. W marcu przyjeżdża Antony Robbins, to jest jej idol i płaci blisko 2 tysiące za bilet na 3 dniowe szkolenie. Oczywiście wszystko zaczęło się od tego, że jest w Fm Group. Nigdy się tym nie interesowałem i ciekawi mnie opinia innych. Mireczki?
#pytanie #motywacja #kiciochpyta #fmgroup
  • 20
  • Odpowiedz
@pathol1: Ja nie widzę w tym problemu, tylko czasem jak rozmawiamy to muszę się przełączać. Bo wg niej nie ma farta, a przyciaganie złego/dobrego itd. Inaczej się rozmawia czasem z taką osobą :)
  • Odpowiedz
@adabot: Właśnie, jej plan to skupić się na działaniu w tej firmie i dorobić się mercedesa, nie mówi o tym na okrągło, nie próbuję mnie przestawiać. Ma plan w życiu, ja jako student z niepewną przyszłością pracy po kierunku mam mało do dyskutowania :)
  • Odpowiedz
@pathol1: fm group to sekta, byl gdzies artykul ze niektore grupy maja w regulaminach/umowach zapis "bedziesz traktowac priorytety grupy nad priorytetami wlasnymi",

Bylem na paru spotkaniach ze znajomymi i ich grupowymi bo dostawali jakies grosze za zaproszenie mnie, nie wszedlem w to i jestem z tego dumy, duzo wiecej dowiem sie ogladajac TED na YT.

Fragmet rozmowy rekrutacyjnej:
Wysoki Ranga Grupowy
Ja
WRG- jak twa grupa zrobi obrot 2 miesiace pod
  • Odpowiedz