Wpis z mikrobloga

czesc Miraski! posiadam laptopa szajsung np355e7c na nim win 8.1, mam go od ponad roku i sprawa wyglada tak, pomimo swojej sredniej specyfikacji działa on strasznie wolno szczegolnie na starcie, przy mirkowaniu rowniez ( ͡° ͜ʖ ͡°) na chromie.
Dodam jeszcze, ze o system dbam ccleaner, rejestr czyszczony systematycznie, antywirus Baidu, lekki wiec nie obciaza systemu w porownaniu do noda czy kasperskiego, takze mireczki jaka moze byc przyczyna wolnego działania systemu?HALP
#windows8 #laptop #pytanie #informatyka #komputery
  • 8
@tomesz: ja się już męczę 2 lata z np350v5c, pomimo świetnej specyfikacji też nie jest jakiś szalenie szybki. Było ok ale ciągle czegoś brakowało, dokupiłem 8GB RAM, niby lepiej ale dalej go coś dusi, po update do 8.1 miałem BSOD co kilka dni, a po restore nie dało się wyłączyć automtycznego update :/ Na szczęście po jakimś czasie pojawiły sie nowe drivery, później aktualizacje Windowsa i teraz śmiga. Ale nigdy więcej
@99881122 ja ze sterownikami problemu zadnego nie mam, no moze male z tymi od karty graficznej bo ten caly detektor od #amd nie widzi zadnej karty graficznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale recznie udało sie cos znalezc, denerwuje mnie tylko to powolne działanie, no coz chyba bede musiał sie z nim pomeczyć.
owszem, sterowniki są, ale #!$%@? :) wiem że jak raz zaktualizowałem "BIOS" bo mi ten pieprzony asystent w kółko przypominał to wiatrak na procku cały czas chodził na niskim biegu, procek 85-90 stopni.... po miesiącu coś poprawili. Spróbuj postawić na nowo system z aktualnymi sterami. A ile masz Ramu? bo jak mój miał 4 to widać było że ciągle mało. Teraz 12 to go dupa nie boli.
@tomesz: jak ze dwa lata temu miałem szajsunga, to na win7 mulił strasznie. Lepiej chodził stary packard bell z pentium i 2GB ram, niż szajsung z i5 i 6GB. Problem rozwiązała instalacja pirackiego win7 bez syfu od samsunga.