Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiałem nad kupnem. Pug 307 1.6 hdi, świetnie wyposażony, skórzane fotele, grzana dupa, tempomat itd. cena 10 tys za rocznik 2007 (normalna cena powinna być około 17), Jenakowoż jeden mały szczegół. W opisie informacja, że na wysokich obrotach silnik kopci na czarno, ale auto w ciągłej eksploatacji XD Tak się zastanawiałem i zastanawiałem, aż ogłoszenie zrobiło się nieaktywne. Teraz się #!$%@?, bo mój mechanik ogarnąłby temat za około 2 tys. ()

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #obrazekdlazwiekszeniaatencji #boldupy #gorzkiezale
Pobierz pogop - Tak się zastanawiałem nad kupnem. Pug 307 1.6 hdi, świetnie wyposażony, skórz...
źródło: comment_oDBvlxozMwP1vbByYEtkYSiamHnbT2NK.jpg
  • 37
podobno silniki bardzo dobre.


@happyt: teść ma przedliftowego 307 z 2.0 hdi jakieś 230 tys. nalatane i popsuło mu się już kilka rzeczy ale sam silnik nie - jeśli nie liczyć jednego wtrysku
@pogop: odpuść sobie puga 307, mają problem ze samozapłonem, coś ala solarisy, tylko że czynią to na postoju. Temat był omawiany na wykopie kilka razy...
jeżeli chcesz francuza to pomyśl lepiej nad Renault, 1.9 dCi 130km albo 2.0 dCi są już dobrymi silnikami i można raczej bez większych obaw brać.