Wpis z mikrobloga

1. Zamów sobie szafkę z Allegro.
2. Do wybory dostawa pocztowa i kurierska, więc wybierz kuriera, żeby się nie fatygować na Pocztę.
3. Niech się okaże, że kurierem jest ta ciotowana firma DHL, która nie dostarcza przesyłek po 16.00, a kurier nie moze podjechać do miejsca praca, bo nie i #!$%@?.
5. Miej #!$%@? dzień.

Pierdzielę, jaka normalna firma kurierska pracuje tylko w godzinach pracy normalnych ludzi? Przecież wiadomo, że jak w domu nikogo nie ma, to nikt paczki nie odbierze.

#poznan #dhlcioty #dhl #cociludzietojanawetnie #kurierzy ##!$%@?
  • 25
@Akuku69: Wiem, że ma. Wyznaje zasadę "jak nie możesz odebrać w domu, to nie zamawiaj w ogóle" ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i jak firma jest ogólnie otwarta do 20.00 (BOK) i tak ma wpisane, a ja pracuję 8.00 - 16.00, co też mu się nie będzie podobać, jak mnie nie zastanie.
@hpiotrekh: tylko że to nie ja wybieram kuriera, a sprzedawca, najczęściej nie wiadomo która to firma. :) a np. w regulaminie GLS nie widzę informacji w jakich godzinach dostarczają. jest jedynie informacja do której godziny dostarczają (10, 12) w przypadki wybrania usługi wczesnego doręczenia. więc to nie jest tak, że ja mam coś do gadania, czy dostaję jakieś konkrety.
a mam akurat podobną biezącą sprawę- w regulaminie sklepu internetowego jest informacja,
@Galvay, @hpiotrekh, @Akuku69: paczka odebrana osobiście, dowiedziałam się również ciekawego faktu, który być może Was zainteresuje: otóż kurierzy DHL rozwożą paczki tylko do godzin 16.00 i nie później, ponieważ od 17.00 do 22.00 obowiązuje inna taryfa za wysłanie paczki kurierem - droższa. Najzabawniejsze jest to, że gdybym to wiedziała, dopłaciłabym i poprosiła nadawcę, by wysłał paczkę drożej, ale z pewnością, że ją odbiorę i nie stracę połowy wieczoru. Jak