Wpis z mikrobloga

1. Zamów sobie szafkę z Allegro.
2. Do wybory dostawa pocztowa i kurierska, więc wybierz kuriera, żeby się nie fatygować na Pocztę.
3. Niech się okaże, że kurierem jest ta ciotowana firma DHL, która nie dostarcza przesyłek po 16.00, a kurier nie moze podjechać do miejsca praca, bo nie i #!$%@?.
5. Miej #!$%@? dzień.

Pierdzielę, jaka normalna firma kurierska pracuje tylko w godzinach pracy normalnych ludzi? Przecież wiadomo, że jak w domu nikogo nie ma, to nikt paczki nie odbierze.

#poznan #dhlcioty #dhl #cociludzietojanawetnie #kurierzy ##!$%@?
  • 25
Bo każdy inny kurier daje się umówić na godzinę 16.30


@Villdeo: Nie widzę powodu dla którego jako kurier miałbym czekać pół godziny na Ciebie, skoro paczki rozwiozłem wcześniej.

@Galvay: Do pracy mogła zamówić, przynajmniej tak napisała.
@Galvay: no ale można zamówić do pracy, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a jak nie mozna to się robi tak, żeby mieć możliwość odebrania. a jak nie to zmienia sie sklep i kupuje tam gdzie maja innych kurierów, a nie sie wkurza na kuriera bo ci nie chce podwiezc paczki w inne miejsce, tak jak to tobie pasuje
@hpiotrekh: Gorzej, jak nie da się gdzie indziej zamówić takiego towaru. Co wtedy? Tak, wiem, byłam głupia, bo 1) nie zapytałam sprzedawcy, z jaką firmą kurierską ma podpisaną umowę 2) nie zamówiłam kuriera do miejsca pracy, choć krzywo się na to w mojej firmie patrzy 3) uważam, że firmy kurierskie powinnny pracować na 1,5 zmiany.
@semperfidelis: sek w tym, że nie każdy sklep ma taką możliwość. wielu dostarcza TYLKO kurierem. jak zamawiam coś, co jest dostępne w każdym sklepie, to szukam tylko takiego, który ma paczkomat (jesli wymiary pozwalają). ale nie zawsze jest taka możliwość i wtedy jest się skazanym na kuriera.
@hpiotrekh: to za co ja niby płacę kurierowi? za to że mam brać dzień wolny na dostawę paczki? tym bardziej, że często nie
@Galvay: Czy ktoś ci karze korzystać z usług tego konkretnego kuriera? Nie pasuje sposób dostawy to nie kupujesz produktu, proste.

A płacisz mu za usługę dostarczenia towaru na warunkach zawartych w regulaminie. Jeśli się na nią zgadzasz, to znaczy, że warunki ci odpowiadają. Jeśli nie znasz warunków dostawy, ani regulaminu to do kogo masz pretensje?
Koniec tematu.
@Villdeo: Nie rozumiem o co jest prucie się do Ciebie. Przecież do #!$%@? nędzy ty jesteś klientem i wymagasz żeby było dostarczone po 16. Znając życie byś zamówiła do pracy, to kurier by przyjechał o 18 i też afera, że Cię nie ma.
@Akuku69: 1) jestem różowym paskiem 2) bo lubię swoją pracę i nie chcę podpadać szefowi


@Villdeo:
1)
Wybacz
2) Czy zamawianie do pracy jest czymś złym, zapytaj wcześniej, może szef nic nie ma do tego. ;)