Wpis z mikrobloga

Czolem moto mirki! W koncu zdecydowalem sie na zakup nowego motocykla. Wybor padl na Honde 750.
Nie jest to zaden demon predkosci za to fajne i ekonomiczne (81 mpg) moto do dojazdow do roboty. Mam jednak cholerna zagwozdke, ktory wybrac model? W praktyce to takie same motocykle, roznia sie jedynie wygladem. Pomozecie wybrac? Moze glosowanie? W komentarzach ponizej osobne zdjecia.
#motocykle #motocyklisci #kiciochpyta
miguelsanchez666 - Czolem moto mirki! W koncu zdecydowalem sie na zakup nowego motocy...

źródło: comment_7tGzXvsiQLkfQB4ZySByRse1SyqpRA3i.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@miguelsanchez666: Moim zdaniem lepiej wyglada 750s, ten plastik po boku nic nie daje, a jak sie przerwoci moto czy cos to polamane jak nic i dodatkowe koszta( a nigdy nic nie wiadomo ! :P nie zycze upadkow) Ja glosuje za 750s :>
  • Odpowiedz
@miguelsanchez666: Siedziałeś na obydwu? W sensie taki na maksa przyklejony do zbiornika? Trochę jest różnica w kształcie tych osłon na baku i jak będziesz się przytulał to na jednym może być wygodniej niż na drugim. Poza tym według mnie X ładniej wygląda i na + szybka.
  • Odpowiedz
@miguelsanchez666:
Mireczku, jeśli tylko do pracy, to ta z mniejszą szybką. Cumpel zakupił podobny model i musiał zamontować szybkę, bo na dłuższe trasy strasznie się męczył. Warto to przemyśleć. Powodzenia na kole! ()
  • Odpowiedz