Wpis z mikrobloga

@Stitch: Tak! :D Mi poszedł po niecałym roku, a teraz ta resztka gumy pada, dziś przetarłem suchą ściereczką i cały tył postrzępiony po jednym machnięciu :). Nawet się jej wyczyścić nie da!
  • Odpowiedz
@Stitch: Ja lada moment będę miał :D, gorzej mam po drugiej stronie z niewiadomych powodów! Co do przycisków to myślałem, że to ja mam niedorobione dłonie i dlatego tak brudzą się niesamowicie :D. True, ostatni raz myszka od M$.
  • Odpowiedz
  • 1
@bakteriepodbaterie: dokladnie, nie zalewalne! ja pare razy przypadkiem wylalem cole i podobne, przyciski chodzą ciężko (num 0 jak sie wcisnie to po 5 min wraca do normalnej pozycji, delete hone prt screen to samo) :D
  • Odpowiedz
@Stitch: A to mi raz herbata, raz jabłko (takie soczyste się okazało po nagryzieniu :() i dwa razy barszcz czerwony :D, nie mniej wszystkie klawisze chodzą spokojnie, a co najważniejsze jest ją łatwo rozebrać i wyczyścić! Wystarczy podważyć klawisze :D.
  • Odpowiedz
@Stitch: Ja wpierw również, jak głupi rozbierałem śrubki z tyłu, a potem znalazłem film na tubie xD. Pamiętaj tylko, że klawisze takie jak enter czy spacja są na zawiasach i można je uszkodzić przy podważaniu, mi od prawego shifta poszedł plastik trzymający zawias z jednej strony, ale nie ma różnicy ;).
  • Odpowiedz