Wpis z mikrobloga

#rozdajosteam #rozdajo #csgo #csgolounge
Ponieważ postanowiłem ograniczyć (i przesiąść się na allegro, dlaczego? o tym poniżej) sprzedaż kluczy cs:go, rozdam reszte broni, które na dobrą sprawę i tak rozdawałem mirkom-klientom, bo inaczej poszłyby na ICB ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wśród plusujących rozlosuje 5 osób które otrzymają jedeną z poniższych skórek:
AWP | Siatka safari (Przetestowana w boju)
M4A1-S | Tundra (Przetestowana w boju) z naklejką "dAT team"
AK-47 | Siatka safari (Przetestowana w boju) z naklejką "Team LDLC.com"
M4A4 | Zakamuflowany tygrys (Przetestowana w boju)
CZ75-Auto | Skrętka (Lekko używana)

Losowanie jutro, o tej samej porze. Generator ze screenami umieszcze w komentarzach.

I na koniec uwaga!


Dlaczego postanowiłem ograniczyć sprzedaż i przesiąść się na #alledrogo po ~200 sprzedanych sztukach?
Okazuje się, że nie wszystkim się to podoba. Pod wczorajszym wpisem a'la #gownoburza użytkownika @Doko wykreowano ze mnie oszusta, naciągacza, wyzyskiwacza, "#!$%@? ludzi", zwyczajnego głupka i debila. Ktoś stwierdził, że "jestem #!$%@?ęty" a najgorsze jest to, że na na końcu dostałem informacje, że nie jestem waszym kolegom (,).

Dlaczego?

Bo sprzedawałem klucze csgo TYLKO 50gr taniej niż na allegro A NIE 2zł taniej jak sobie tego klienci życzyli. Doprawdy nie wiem co sobie wtedy myślałem sprzedając klucze po 7zł, BA! nawet po 7.5zł (nigdy nie miałem przyjemności sprzedac po 8zł jak wam to wkręcił Doko).
Fakty są takie, że prawie 80 osób plusujących wspomniany post, nie sprawdziło po jakiej cenie sprzedawałem klucze, po jakiej cenie były na allegro i po jakiej cenie chodzą za granicą. Nie ma osoby na tf2outpost, csgounge czy r/GlobalOffensiveTrade która sprzedawałaby regularnie klucze po <1.7$ przez paypal/przelew w takich ilościach w jakich sprzedaje ja (nie wspominajac o oszustach, angielskim, paypal czy reputacji potrzebnej do wymiany).

Przypomniała mi się sytuacja sprzed paru dni gdy potrzebowałem kupić 3 klucze (słownie tszy). Cudem udało mi sie znaleść oferte za 1.75$ (+ podatki na mnie). Zagadałem więc go, jak szybko sprzedał klucze (tl:dr 175 sztuk w 1h) oraz jak ocenia osoby sprzedające je za magiczne <1.5$. Oczywiście, możecie próbować kupować takie klucze, może nawet je dostaniecie a volvo odblokuje wam konto po kilku miesiącach.

Do tego wielki wybawiciel i dobry samarytanin @Doko który oferuje swoje gry (jak sam to wliczył, po zniżce dla mirka) z ~100zł zyskiem a wy "promocje" bierzecie jak świeże bułeczki, milion komentarzy "wołaj" i macie to za dobry deal. Sami wchodzcie na steamtrades, csgolounge, tf2op, sop czy reddit i kupujcie ~100zł taniej.

Nie chcę nikogo obrażać ani oceniać, ale sam czuje się niesprawiedliwie potraktowany. Nie chcecie kluczy po 7.5zł to kupujcie je na alledrogo za 8zł, ja wyjde na to samo ( ͡ ͜ʖ ͡) I'm out.
dawcamocywnocy - #rozdajosteam #rozdajo #csgo #csgolounge
Ponieważ postanowiłem ogra...

źródło: comment_CyzXC7R24RNVZ2fk5PBlDVGhyBOZkOMD.jpg

Pobierz
  • 46
@Vuze: W grudniu sprzedałem kilka sztuk po 6.5zł bo taka cena była.
Na mirko kilka dni temu wrzuciłem po 7 i 50 sztuk rozeszlo sie w 7 minut a jeden z mirkow juz zarazerwowal kolejne 200 wiec zmienilem cene na 7.5zł bo chce się troche ze sprzedażą pobawić. Pół roku zbierania i nie chce sprzedawać w 5 minut.