Wpis z mikrobloga

#audi = #sebix, #audi = #januszeulicy, #audi = #cebula

Z natury jestem analityczny, świat obserwuję już długo.
Raz na jakiś czas biorę wielki worek i wrzucam do niego garściami coś co udało mi się zaszufladkować.
Dodam tylko że jestem w sile wieku, porządnym #kuc - #przegryw i mam lepsze autko - więc to nie zazdrość przeze mnie przemawia.

Kiedyś : 1995 - 2000 cała dresiarnia i pre-sebolstwo tego świata bujała się Golfami II - III , a jak się dorobili to zaraz było BMW, a dla tych już całkiem dorobionych #januszebiznesu to Merc.

2000 - 2012 - dresiarstwo i cwaniactwo ewoluowało i pojawiły się stunowane ( bardziej pasuje "stulejowane" ) Golfy IV - V, reszta bez zmian.

po 2012 stała się rzecz straszna - całe dziadostwo wszech-polski stwierdziło jak jeden mąż że koniec z Golfem - trza wozić rodzinę ! Merce i BMki zdążyły już złapać złej sławy - więc wszystkie dechy, krypto drechy i Sebixy przesiadły się do .............

AUDI

Tak jest !

Jeśli na drodze dzieje się jakaś zawierucha, hamstwo i drobnomieszczaństwo, zajeżdzanie, wyprzedzanie na 3, a nawet na 4 ! ( tak widziałem to na własne oczy , 1 i 2 - był na motocyklu, ale 3 i 4 to były audice ) - nie musimy nawet patrzeć na markę - wiadoma sprawa Audi.

Ja się pytam dlaczego !?!

Jest jakaś rada Sebixów ? Mają jakieś związki Sebixowe , czy rady ogólnopolskie ? Jak to się dzieje że w perspektywie roku lub dwóch cała Dress-Polska zmienia fury i to na tą samą markę ?

( oczywiście zdarzają się wyjątki , na przykład mój proboszcz nie jest Sebixem a jeździ A8 - ciężko na nią zapracował to można mu wybaczyć )

Generalizując całe zło Polski ma Audi :

A2 - Cioty
A3 - hipstersi, bananowa młodzież, #januszebiznesu ( młodziki )
A4 - A6 - Sebixy, cwaniaki, dress-many ( statusem wyższej rangi jest wersja RS )
A8 - Zwyrole, mafia, kler, ultra-januszebiznesu
TT - szpanerzy
Q# - #januszebiznesu co się zowią, crème de la crème #cebuladeals ( im większy numer zamiast # tym jest bardziej srogo )
  • 25
@GOTOVE: Wiem że nie zawsze, sam szykowałem się na Audi, podobała mi się solidność, ale teraz jest już dla mnie przegrana, trzeba czekać tak do 2019-2020 aż się dresiwo przesiądzie na co innego.

Znajomy twierdzi że "dzisiejsze" A4 to już nie to samo, jakość im spadła od czasu b4 - b6
@Afropolon: a może dlatego że tych samochodów jest po prostu dużo? Wiadomo że jakieś gównomarki nie robią wypadków bo zwyczajnie nie jeżdżą po ulicach bo nikt tego nie kupuje
@Afropolon: Wyraz wyświetlany na pomarańczowo to nick użytkownika. Jeżeli nadal masz wątpliwości "kto to pisze" to mój nick to PipBoy13. A wnioskowanie na poziomie "wiatr wieje bo drzewa poruszają gałęziami". Tak w ogóle to 3/10 bo śmiechem odpisałem i zawsze mam grubą bekę którzy tak trollując próbują jakoś uciec na moment od swojego bezwartościowego życia

@Piotrek19cm: Najwyraźniej trzeba dużymi literami bo nie dociera : AUDI JAKO AUTO/MARKA JEST ZAJEBISTE I WSPANIAŁE. ..TO JEGO KIEROWCY I POSIADACZE SĄ W WIĘKSZOŚCI RETARDAMI/HAMAMI/BURAKAMI/DRESAMI/JANUSZA MI ULICY ! Czytaj ze zrozumieniem, to nie boli !