Wpis z mikrobloga

Miał ktoś przejścia z #keye może kiedyś? Bo generalnie lecą sobie w takiego #!$%@?, że aż mnie kusi opisać całość na Wykopie. Tak nieprofesjonalnej obsługi klienta w całym swoim życiu jeszcze nie widziałem. Nie polecam, nie kupujcie.

#gorzkiezale
  • 4
  • Odpowiedz
@AvantaR: Wczoraj zamówiłem u nich Starcrafta. Z tego co widzę rano zaksięgował się u nich przelew a klucza na mailu jakoś nie widzę. Super automat bulwo.
  • Odpowiedz
@klik34: Spoko. Ja zamówiłem (na allegro) klucz do D3. Hajs pobrali, a tu mail przychodzi, że nie mają klucza bo im się generalnie skończyły i wyślą jak będzie. Napisałem od razu, że w takim razie żądam natychmiastowego oddania kasy. Oczywiście kasy nie oddali, kazali reklamować. No to zareklamowałem. Było to w sobotę 24 stycznia. 72 godziny na rozpatrzenie niby mają. Do tej pory nie mam ani klucza, ani kasy. Oczywiście nawet
  • Odpowiedz
@AvantaR: Lecą w #!$%@? konkretnie. Do teraz klucza nie mam i wmawiają mi że przelew płacę z BPH w payU od 1 do 4 dni roboczych.

No #!$%@? no nie. Bym wiedział to bym na gamecodes zamówił ta sama cena. Nigdy więcej keye.
  • Odpowiedz