Wpis z mikrobloga

"Witam, mam taki niecodzienny problem. Wczoraj leżeliśmy przytuleni z moim partnerem na łóżku i oglądaliśmy "Tajemnicę Brokeback Mountain" na dvd. Jak się skończył, moje kochanie popatrzyło na mnie i zapytało czy wiem co to jest rimjob. Nie wiedziałem, więc kazał mi sprawdzić. Sprawdziłem i zapytałem go co w związku z tym. Kochanie popatrzyło mi głęboko w oczy i powiedziało swoim delikatnym głosem, że chciałby, żebym mu tak zrobił. W głowie miałem tysiące myśli, ale w końcu się zgodziłem. Miś położył się na łóżku, ściągnął majtki, podniósł nogi i wypiął dupcię. Ja z lekkimi oporami wysunąłem język i zacząłem lizać go tam. Po kilku minutach wstał oburzony i zaczął krzyczeć, że nie mył odbytu przez 3 dni, że pewnie mi na zębach zostały resztki fekaliów i papieru. Kazał mi się spakować i wyprowadzić. Prosiłem go, ale nic nie dało. Jak wsiadałem do taksówki krzyknął jeszcze przez okno, czy jakby się zesrał na stół to też bym to wylizał. Słyszeli chyba wszyscy sąsiedzi, taki wstyd i przed taksówkarzem. Musiałem się wprowadzić z powrotem do mamy, nie wiem co mam jej powiedzieć, a mam już prawie 35 lat. Pomocy, czy ktoś miał podobny problem? Co robić?"

#pasta ##!$%@? #truestory #gaystory #ogladajzwykopem