Wpis z mikrobloga

Spanie to jedna z najlepszych rzeczy w życiu. Spanie jest fajne. Coraz bardziej mi sie podoba.

Wczoraj spałem ponad 20 godzin. Dziś jak się położe też tyle zamierzam. Chcę przespać reszte życia. To bęzie super. Szybko zleci, no i nie będe musiał męczyć się z tymi okropnymi feelsami, które jedynie podczas spania mnie nie męczą.

#spanie #niepopularnaopinia #feels
  • 11
@Darhos: Jak jest w twoim przypadku?
Bo praca zdalna moim zdaniem nie ma zbytnio sensu, i tak nie można siedzieć w nieróbstwie/śnie i tak, chociaż niezbędne umiejętności posiadam. A na utrzymaniu rodziców już widzę konflikty w rodzinie. Raczej chodziło mi o to, jak uniknąć skutków ubocznych.
@Darhos: Z mamą by nie było problemów, jest nadopiekuńcza, a tym bardziej się cieszy jak na więcej nadopiekuńczości się jej pozwoli. Tata by robił problemy, a znając go to i robotę by mi załatwił. Byle jaką, ale żebym tyłek ruszył. Albo przynajmniej się nagadał.

Miałem w życiu głupi okres, kiedy ćpałem Acodin. Z jednej strony fajnie, legalnie, tanio i dostępnie, z drugiej robią się dziury w mózgu, na szczęście do dziur
@Darhos: A ja tam wolałbym spać mniej. Ostatnio biorę Supradyn na koncentrację. Pomaga ale mam fazę na spanie dłużej niż zwykle. W dni wolne śpię 10 godzin a dzisiaj chyba ze 12. Dla mnie to strata czasu i zdrowia bo zbyt sługi sen też jest szkodliwy. Optymalna ilość to około 7 godzin.
@pivo14: Strata czasu? A co byś chciał niby takiego innego w tym czasie robić?

Ja tam najchętniej spałbym jeszcze więcej niż śpie. Zwykle śpie 10-16 godzin, ale wczoraj rekordowo spałem ponad 20.

Fajne uczucie jak tak wstaniesz sobie po ponad 20 godzin snu. Tzn u każdego w sumie może być inaczej. Ja byłem taki zrelaksowany, spokojny, ale też jakoś dziwnie robiło mi się różne czynności. Miałem wrażenie, ze jakbym tak pospał