Wpis z mikrobloga

Jadę na wyjazd służbowy do Świdnika. Ostatnio miałam ciekawe przygody z noclegami, stąd też moje pytanie. Czy ktoś z okolic może mi polecić jakiś nocleg? Nie mam jakiś szczególnych wymagań. Własna łazienka, internet i schludny pokój w zupełności wystarczą. Fajnie jakby można było coś zjeść (szczególnie śniadanie), ale nie jest to wymóg (zawsze można gdzieś się przejść).

Przy okazji zapytam co warto zobaczyć? Gdzie smacznie zjeść :)?

#pytanie #kicochpyta #lublin #swidnik
  • 18
@magduska88: Jak będziesz chciała wyskoczyć na piwo to zahacz o Fotografa lub Grodzką 15. Tanie jedzenie oferuje Chata Pyzata lub Galeria Smaku (lepsze jakościowo i większy wybór w racjonalnej cenie).

Wieczorem zawsze coś się dzieje w okolicach Krakowskiego Przedmieścia, pod tym linkiem masz zawsze coś ciekawego :)

Jeśli byłoby to w okresie wakacyjnym to udostępniłbym Ci moje mieszkanie za darmo praktycznie w centrum Lublina i z linią bezpośrednio do Świdnika jakieś
@ceza Hahahaha. Spotykać się mogę, jednak pomieszkiwać już nie koniecznie. Dzięki :).

@fierce Na piwo raczej nie mam z kim się tam wybrać :), ale już zjeść coś by wypadało. Niestety jadę za dwa tygodnie więc odpada :), ale miło mi :).

Dzięki za link :) coś może sobie wybiorę :).

A ktoś słyszał może o Hoteliku Finezja, Hotelu Kaprys albo Notabene?
@magduska88: W Notabene zgrupowanie miał zespół Widzewa Łódź z ciekawostek ^^ Ogólnie w Świdniku nie ma problemu z hotelami, bo często kadra nadzorcza Agusty nocuje. Coś sobie znajdziecie spokojnie ;)

Co zobaczyć? :D No za bardzo to nic, jakbyście już totalnie nie mieli pomysłu i nie chcialoby się wam jechać do Lublina, to zostaje kino Lot. Coś tam zawsze wieczorami grają ;) Jest też mała galeria handlowa Venus. I to raczej