Wpis z mikrobloga

  • 36
Jakiś miras chętny zacząć zabawę z #penspinning ? Chciałem zrobić małe #rozdajo na pierwszy długopis do kręcenia. To już całkiem popularna zajawka na świecie, są turnieje i zawody, popularne zwłaszcza w internetach, a tu o tym cicho. Ktoś chciałby wiedzieć więcej?
  • 57
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@wysuszony: nie.
@Kramarz: trening czyni mistrza, po 2-3 dniach kręcenia byłbyś w stanie wykonać podstawowe tricki. A ile w tym radochy. A nawet te najprostsze zadziwią Twoich znajomych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kramarz: A co próbowałeś zrobić? Zacznij od thumbaround, to powinieneś ogarnąć w chwilę. Tylko znajdź jakiś dłuższy długopis, najlepiej mazak z dwoma skuwkami na końcach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@lubii: No ba :P właśnie napisałem tutaj, bo Pari testuje PPP mirko i tak chciałem się zorientować czy wykopki coś w ogóle wiedzą.
  • Odpowiedz
@Dzexon: no właśnie to, obrócić na kciuku, no ni #!$%@? po prostu, ja nie wiem, to dla czarodzieji chyba, jeszcze sobie piwo wylałem wlasnie próbując złapać długopis :<
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@lubii: coś tam kojarzę, ja z tych najbardziej aktywnych śmieszków nie jestem a tym forum, ale lubię kręcić i chciałbym to w jakiś sposób wypromować na wykopie. :P
  • Odpowiedz
@Dzexon: Panie, studentem jestem. Mam tu zwykłe cudo do pisania, a i to z trudem. Kiedyś to co innego. Tym zwykłym to nawet thumbaround się dało zrobić. Z trudem, ale się dało. Fajna mina ludzi kiedy się to robi. Szkoda tylko, że dobry pen to i trochę kasy. Niestety nie na moją kieszeń aktualnie ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@alfabeta11: 10-20zl za dobrego pena. Na początek nie warto droższych-ciezszych, na początek zawsze polecane są lżejsze. Ja za 13.50 zlozylem kiedyś bardzo fajnego pena, którym śmiało można zaczynać.
  • Odpowiedz