Wpis z mikrobloga

#bittrex Mieliście Mirki taki numer? https://blockchain.info/pl/tx/931c9d890ae0f29b55255048296035823cd1ce1fb081b647d884de8aa5eda92b Kurcze czekam już 2 godziny i nadal bitki nie dotarły z bittrex. Dziwne to wygląda tak jak by bittrex za małą opłatę dał przy wypłacie tego. Z tego co czytałem na taki przelew można czekać nawet kilka miesięcy a nawe się go nie doczekać. Ciekawe jak się zachowa teraz bittrex. Złożyłem reklamację.

#kryptowaluty
  • 7
@ziomekg: Aha. Ok dzięki bo się zmartwiłem. Generalnie czytałem artykuł że jeśli opłata za transakcję jest zbyt niska to BTC można się NIEDOCZEKAĆ. Ale i tak dziwne że ta transakcja z bittrex wyszła z za niską opłatą. To błąd po stronie bittrex musi być. Natomiast już kolejna wypłata poszła mi normalnie.
@Pepeo: z tego co pamiętam to tak jest że można się nie doczekać ale to chyba dla małych kwot. Jeśli dobrze kojarzę to im mniejsza przesyłana kwota tym większe ryzyko. Ja przesyłałem coś koło 0.5BTC. To Ty mozesz dłużej poczekać.
@Pepeo: może tak być, że się nie doczekasz, choć jest to strasznie rzadkie, ale możliwe, bo Twoja wysyłka BTC ma mniejszą wartość niż ta z opłatą dla górników. Ale to nie tak, że nigdy tego nie dostaniesz. Po jakimś czasie niepotwierdzony przelew wraca do osoby, która go nadała lub jest nadawana ponownie przed portfel, z którego wysyłałeś. Wtedy sieć zauważa, że wysyłasz dwa razy te same bitki i anuluje poprzedni przelew.