Wpis z mikrobloga

Planuję kupić Maca Pro w najbliższym czasie. 13 calowy - no i tu się pojawia pytanie, jaki dysk. Chcę wziąć wersję 128 lub 256 GB i rozbudować procesor o jeden w górę. Hajsu nie mam jak lodu, dlatego wolałbym wziąć 128GB, tylko pytanie, czy to wystarczy do używania kompa? Wszystko trzymam na dyskach zewnętrznych i chmurkach, ale to będzie mój pierwszy Mac i nie wiem, czy 128 wystarczy dla systemu, programów, standardowych pierdół trzymanych na kompie itd.

Help me pls mirko.

#apple #mac #macbook
  • 30
  • Odpowiedz
@claudio1: Planuję przestawić się na apple w 100%, używam iPhone'a, iPada teraz chce skompletować wielką trójkę :) Siłą rzeczy plan zakłada dumne nauczenie się OS X'a, poza tym nie wiem czemu miałbym instalować windowsa. (poza tym zapasem zawsze zostanie mój obecny lapek)

@artpop: Takie rzeczy mam na dyskach i w cloudzie.
  • Odpowiedz
@TTymek: Grafiki nie przewiduję, windowsa też nie, awaryjnie będzie na obecnym laptopie.

Teraz mam też 128 na winie i ma załadowane jakieś 90 GB. Gram na PS4 :)

@claudio1: Nie wiem za wiele o OS X ale komp to raczej dla mnie przeglądarka, ms office, od czasu do czasu obejrzeć film i tyle.
  • Odpowiedz
@novyr9: jesli chodzi o nauke os x, to pewnie kazdy Ci powie ze "od kiedy na macu zaczalem pracowac to nic innego nie chce" - ja pracuje na macu i prawie codziennie mysle o tym, ze chce cos innego :D ale pewnie jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule. Powodzenia w nauce i oby dzialal bezproblemowo.
  • Odpowiedz