Wpis z mikrobloga

No i po studiach , praca nienapisana, rety wiecie czego żałuje, że po maturze od razu nie poszedłem do pracy tylko pochopnie wybrałem pierwszy lepszy kierunek, miałbym rok na zastanowienie, odłożone troche pieniądza no i w CV jakieś doświadczenie(które pozwoliłoby mi na szukanie pracy w Poznaniu i tam potem np. studia zaoczne) ehhh głupio zrobiłem , teraz 25 lat na dupie(ledwo rok pracy) za późno na ogarnięcie tego wszystkiego od początku...

#zycie #mizantrop #mizantropcontent #gorzkiezale #studia #praca #studbaza
  • 34
@Reik: no zjazdy co dwa tygodnie, wiesz ja szukałem pracy ale znaleźć nie mogłem, mieszkam poza dużym miastem, a przeprowadzać mi sie nie chciło, na staże ze 4 razy byłem kierowany(PUP) za każdym razem gówno
@BykuWszuj: i tu się #!$%@? mylisz. Nie ma czegoś takiego jak odpowiedni czas, żeby poprawić swoją marną egzystencję. Napisz pracę, wyślij 100 CV i będzie git. Generalnie jest tak, że wszyscy ludzie na świecie mają na Ciebie głęboko, ale tak dokumentnie #!$%@?, dopóki nie przedstawiasz dla nich wartości, a tej nie stworzy za Ciebie nikt, a to z kolei wymaga pracy.
Z doswiadczenia wiem, co to znaczy prowadzić gównożycie, żyjąc z
@Reik: no nie napisze, już 2 razy miałem przedłużenie, teraz został jedynie powtarzanie, a to równa się kupa wydanej kasy i nauki, bo pozmieniali program studiów, większości przedmiotów po prostu nie ma
@Reik: moge jedynie zaczynać trzecie już studia, ale średnio mi się to widzi, ze względu na to, że
a. jestem leniem
b. szkoda mi już kolejnej kasy
c. jest już troch późno, kto spojrzy poważnie na typa co spał 5 lat, nic właściwie nie robił i przychodzi z licencjatem w wieku lat 30-ci
@BykuWszuj: kolego, dowiedz się dobrze ile kasy będzie Cię kosztować obrona, szkoły - szczególnie prywatne - tylko czekają żebyś wrócił, nie mają kasy i rzadko kiedy rzucają kłody od nogi. Napisz pismo do Rektora że jesteś w trudnej sytuacji i prosisz o obniżenie opłat. Uargumentuj że chcesz iść na mgr.

Teraz jeśli chodzi o robotę - jeśli w zawodzie to proponuję: poszukaj kursu księgowości np. Stowarzyszenie księgowych w Polsce takie organizuje.
@BykuWszuj: ma :) ten kurs jest spoko o bez problemu można znaleźć robotę w biurze rachunkowym. No i angielski jest konieczny, także na bym się wziął za to